Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Sortery i układanki

Sorter kształtów - układanka która nigdy się nie nudzi

Kiedy dziecko przychodzi na świat oczami i uszami "zwiedza" otaczające go środowisko. Aby ułatwić swojemu dziecku świetną zabawę edukacyjną jaką ma z rozpoznawania kształtów, kolorów i wielkości, zapewnij mu fajną zabawkę kontrastową i kolorową jaką jest sorter kształtów lub klocki które kochają małe dzieci i dorośli . Szeroki wybór produktów w naszym sklepie internetowym pozwala wybrać kreatywne produkty, które cieszą wzrok malucha żywymi barwami i ciekawymi kształtami. Sorter kształtów rozwija zmysły dziecka, może być fajnym pomysłem kiedy chcemy wzmocnić też wzrok malucha lub koordynację zręczności ręka- oko. Sortery będą również stylowym pomysłem na prezent już nawet dla rocznych dzieci. Dzięki oryginalnemu designowi jaki zapewniają kolorowe zabawki kontrastowe, klocki w formie puzzli lub sortera, produkty sensoryczne zapewniają naukę poprzez zabawę i towarzyszą dzieciom przez długi czas. Najlepsze zabawki kontrastowe są zawsze wykonane z bezpiecznych materiałów sortery dla dzieci można zmieniać wraz z rozwojem dziecka pozwalając mu na kolejne etapy edukacji.

Układając puzzle, klocki lub sortery zwiększasz kreatywność dziecka

Już teraz możesz zapewnić maluchowi możliwość pobudzającej i wzmacniającej zmysł wzroku, dotyku i słuchu zabawy. W naszym sklepie internetowym Formommy znajdziesz szeroką ofertę puzzli, sorterów oraz klocków które są dostosowane do potrzeb najmłodszych dzieci. Zabawki kontrastowe i sensoryczne w formie układanek dostarczą wam fajnej rozrywki a zarazem nauki. Produkty dla dzieci dostępne w Formommy wykonane są zawsze z najlepszych materiałów posiadających atesty i certyfikaty.

Sorter kształtów pozwala maluchowi rozwijać zmysły w formie zabawy

W Formommy znajdziesz szeroki wybór zabawek które przez zabawę wspierają rozwój dziecka. Wszystkie są kolorowe i nie mamy wątpliwości, że dziecku trudno będzie oderwać od nich wzrok. W zabawkach sensorycznych i kontrastowych zostały zastosowane różne faktury, dzięki temu dotykanie klocuszka lub innej zabawki jak np. książeczka sensoryczna dostarczy dziecku licznych bodźców. A jeśli wybierzecie klocki lub sortery z grzechotką w środku zapewnicie dziecku rozmaitych dźwięków które wspomogą również rozwój słuchu w małych uszkach.

Jeśli nie wiesz jakie zabawki kontrastowe wybrać lub na jaki produkt się zdecydować - nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Pamiętaj rozwój i zabawa mogą iść w jednej parze wystarczy że postawisz na doskonałe sortery, puzzle kontrastowe lub klocki dla najmłodszych które znajdziesz tutaj.

Wzór
Marka
pixel