Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Zabawki

Zabawki edukacyjne dla małych dzieci

Wyjątkowa zabawka dla małych dzieci będzie mu towarzyszyć przez długi czas. Dziecko chwyta zabawki, przytula je i wkłada do buzi. Kolorowa zabawka sensoryczna wspiera rozwój dziecka i zapewnia świetną zabawę. Zabawki kontrastowe od pierwszych chwil wspierają wzrok dziecka i jego słuch. W ofercie Formommy znajdziecie mnóstwo miękkich zabawek sensorycznych dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy. W tym dziale jakim są zabawki zebraliśmy jednak zabawki dla trochę większych maluchów.

Zabawki sensoryczne, zabawki kontrastowe dla starszych dzieci

Zabawki kontrastowe rozwijają mózg małego człowieka. Najlepsze zabawki dla starszych dzieci od pierwszego roku życia to już nie mata edukacyjna czy zabawka sensoryczna grzechotka dla najmłodszych, teraz to miękkie książeczki kontrastowe z szeleszczącym środkiem lub kolorowe maskotki w kontrastowych kolorach. Bawiąc się z dzieckiem zabawkami kontrastowymi wspierasz rozwój dziecka i tworzysz niepowtarzalną więź. Zabawka sensoryczna grzechotka lub przytulanka pobudzi zmysły dziecka maluszka i będzie niezastąpionym towarzyszem podczas codziennych zabaw. Zabawki dla starszych dzieci zadbają o rozwój motoryki małej oraz rozwijające się zmysły dziecka.

Pierwsze zabawki kontrastowe dla małych dzieci

W kontrastowych zabawkach edukacyjnych zostały umieszczone szeleszczące elementy, wstążki, lub zawieszki o różnych fakturach i kształtach, dzięki czemu wzrok i słuch niemowlaka jest zwrócony całkowicie na sensoryczne zabawki w jego otoczeniu. Najlepsze zabawki edukacyjne i sensoryczne zabawki posiadają certyfikaty i odpowiednie atesty, łatwo też łatwo je utrzymać w czystości. Jest to bardzo ważne w początkowym etapie rozwoju kiedy dziecko chwyta zabawki i wkłada je do buzi ułatwiając tym samym pobudzenie zmysłu dotyku i smaku. Najciekawsze zabawki ukochane przez malucha towarzyszą dziecku nie tylko w domu, ale i w trakcie spacerów gdzie łatwo może je pobrudzić, dlatego tak ważne jest dbanie o czystość wszystkich akcesoriów nie tylko zabawek. Wybierajcie zawsze takie zabawki które można prać i które nie zniszczą się w praniu.

Najlepsze sensoryczne kształty czyli zestaw piłeczek sensorycznych

Pierwsze zabawki dziecka jakimi są piłeczki sensoryczne posiadają bogatą kolorystykę która rozwija zmysły dziecka, a różne kształty i figury, pobudzają malucha do kreatywnej zabawy, co jest bardzo dużą zaletą zabawek kontrastowych.

 

Zalety piłeczek sensorycznych i innych kontrastowych zabawek :

  • Rozwój motoryki małej, oraz stymulacja zmysłu dotyku

  • Nauka poprzez zabawę

  • Służą do masażu małych rączek

  • Sensoryczne zabawki np. piłeczki sensoryczne rozluźniają dziecko i ułatwiają mu zasypianie

  • Zabawki są bezpieczne dla dzieci nie zawierają szkodliwych ftalanów i metali ciężkich

  • Uczą rozróżniać kształty, kolory i odgłosy

  • Są bardzo fajnym pomysłem na prezent

     

Dostępne w naszej ofercie zabawki sensoryczne i kontrastowe dla starszych dzieci zapewniają dziecku wyjątkową zabawę oraz pobudzają zmysły dziecka. Możecie wybierać wśród miękkich sensorycznych zabawek w postaci książeczek kontrastowych i lub fajnych kolorowych zabawek do wody w postaci uroczych zwierzątek. W naszych propozycji zabawek w sklepie Formommy znajdziesz zabawki sensoryczne które pobudza zmysł dotyku i wzrok dziecka zapewniając wam przy tym świetną zabawę.

Kolor
Wzór
Marka
Przedziały cenowe
pixel