Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Pieluchy jednorazowe

Najlepsze pieluszki jednorazowe w Formommy

Jednym z podstawowych zakupów z wyprawki dla noworodka są pieluszki. Maluszka przewija się nawet kilkanaście razy dziennie. Głównym zadaniem pieluszek jednorazowych jest wsparcie w utrzymaniu higieny oraz izolowanie wilgoci i zabrudzeń przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu w trakcie użytkowania. W Polsce pieluszki jednorazowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Obecnie na rynku funkcjonuje ogromna ilość producentów pieluch jednorazowych, nic dziwnego, że dla wielu rodziców wybór właściwych pieluszek jest bardzo trudny. Decyzja bowiem nie dotyczy jedynie rozmiaru pampersów, ale przede wszystkim ich jakości i właściwości. W tej kategorii zestawiliśmy różne rozmiary pieluszek i pielucho majtek Bella Happy które według nas są jednymi z najlepszych na rynku.

Za co pokochasz pieluszki Bella Baby Happy?

  • Pieluszki jednorazowe Happy pokochasz za suchość - ponieważ mają specjalnie opatentowany wkład chłonny który błyskawicznie wchłania wilgoć i utrzymuje ją z dala od skóry dziecka, a tym samym gwarantuje nieustanne uczucie suchości oraz skuteczną ochronę przed podrażnieniami. Użyty we wkładzie chłonnym super absorbent, poza właściwościami chłonnymi, wykazuje także działanie antybakteryjne- niwelujące nieprzyjemne zapachy.

  • Za to że doskonale się dopasowują - dzięki szerokim i elastycznym ściągaczom i rzepom oraz anatomicznemu kształtowi pieluszki Happy doskonale dopasowują się do ciała dziecka, co zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry i niekontrolowanemu przeciekaniu. Dobrze dopasowane pieluszki gwarantują maluchowi swobodę ruchu na każdym etapie rozwoju.

  • Pieluszki Happy przepuszczają powietrze zapobiega to odparzeniom.- Przewiewne pokrycie pieluszek Happy oraz zewnętrzna warstwa wykonana z paroprzepuszczalnego laminatu zapewniają dopływ świeżego powietrza do skóry maluszka, zapobiegając w ten sposób podrażnieniom i minimalizując ryzyko odparzeń. Mięciutka, przyjemna w dotyku włóknina użyta do pokrycia tych pieluszek gwarantuje skórze nieocenione poczucie komfortu. Wybierając doskonałe produkty dbasz o zdrowie Swoje i swojej pociechy na każdym etapie rozwoju a nasz sklep internetowy jest po to żeby Ci w tym pomóc.

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział higiena i pielęgnacja i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby higieniczne swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

zestawy do włosów, artykuły higieniczne

pielęgnacja małych paznokci, majtki poporodowe

ubranka dla niemowląt, okrycia kąpielowe

pixel