Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Laktatory

Laktator ręczny ułatwi odciąganie pokarmu

Laktator manualny to narzędzie do odciągania mleka z piersi młodej matki. Ten produkt też jest szczególnie pomocny mamom pracującym, które nie mogą zawsze karmić swojego dziecka bezpośrednio z piersi lub kobietom, które mają problemy z laktacją, bądź ssanie piersi przez malucha przysparza im wiele bólu.

Laktator elektryczny czy ręczny laktator który ułatwi karmienie piersią

Laktator ręczny czy elektryczne laktatory to jedyny taki sprzęt, który przydaje się w naprawdę wielu sytuacjach życiowych kiedy planujesz karmienie piersią. Przyjdzie Ci z pomocą gdy np. będziesz przechodziła trudny czas nawału mleka w pierwszych dniach po porodzie, ale to także doskonałe rozwiązanie gdy będziesz musiała powalczyć o pobudzenie laktacji. Problemy laktacyjne mogą się zacząć już w pierwszych godzinach po porodzie kiedy dziecko uczy się odruchu ssania, zastosowanie laktatora by zebrać mleko do butelki w łatwy i komfortowy sposób może się okazać wtedy bardzo ważne. Są kobiety które po porodzie bardzo się stresują i chcą rezygnować ze stosowania i odciągania pokarmu. Nie potrzebnie - odciągacz pokarmu pozwoli nakarmić dziecko piersią po odpowiednim przygotowaniu. Wiele mam chwali laktator za możliwość szybkiego i bezbolesnego odciągnięcia pokarmu oraz za wygodny pojemnik do przechowywania kiedy pokarm tego potrzebuje. Niektóre z kobiet również wykorzystują laktator do pobudzenia i utrzymania laktacji, więc nie ważne czy wybierzecie laktator elektryczny czy ręczny odciągacz pokarmu, każdy z nich ułatwi odciąganie pokarmu i umożliwi przechowywanie go w sterylnych warunkach wtedy może się przydać sterylizator i inne akcesoria w których bezpiecznie przechowasz mleko mamy a znajdziesz je tutaj.

Sprawdź zalety laktatora :

  • Dziecko nie musi jeść mleka w proszku kiedy potrzebujesz wyjść do pracy lub na zakupy

  • Laktator elektryczny lub laktator ręczny pozwala na zamrożenie pokarmu w woreczkach na pokarm co jest fajną opcja kiedy musisz rozstać się z dzieckiem na kilka dni

  • Odciągacz pokarmu pozwala na odciążenie piersi w trakcie nawału pokarmu w tym okresie przydadzą się też wkładki laktacyjne.

  • Zobacz jak laktator ułatwia proces karmienia - laktator często wykorzystuje się również do “przygotowania” piersi do ssania dziecka. Kiedy dziecko ma problemy musi nauczyć się ssania lub brodawki mamy są zbyt twarde, regularne używanie laktatora może sprawić że zmiękną, a w piersiach wytworzy się również większa ilość mleka, co w rezultacie pozwoli malcu na sprawniejsze picie a butelkę będziecie używać sporadycznie

Akcesoria do karmienia piersią i przechowywania pokarmu

Odpowiednie dostosowanie manualnych laktatorów pozwala na odciąganie pokarmu bezpośrednio do butelki którą używasz na co dzień. Marka laktatorów oraz kolektorów Akuku w pełni zadbała o Twoją laktację i o to żeby maluch mógł się cieszyć zawsze świeżym pokarmem. Jeśli nie lubisz używać prądu laktator ręczny będzie idealnym rozwiązaniem. Marka Akuku dba o to żebyś mogła do wybrać różne akcesoria niezbędne w okresie karmienia i laktacji. Wszystkie nasze laktatory oraz każdą butelkę, można myć w zmywarce. Sprawdź też że laktator ręczny, butelka oraz wkładki laktacyjne są najlepszym sposobem kiedy piersi mamy odczuwają ból.

Jeśli szukasz innych produktów na okres karmienia i laktacji zobacz nasz dział Dziecko gdzie znajdziesz takie akcesoria jak wygodny i niezawodny smoczek który również uczy odruchu ssania. A może zainteresuje Cię któraś nasza butelka lub wkładki laktacyjne kiedy chcesz ochronić biustonosz do karmienia przed wyciekiem i nieładnymi plamami.

Zapraszamy w Formommy jesteśmy po to żebyś mogła wybrać produkt najlepszy dla Siebie i malucha, żeby ułatwić wam poród i karmienie a wybierając nasz laktator Twój pokarm będzie bezpieczny a ty i maluszek zadowoleni.

pixel