Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Książeczki dla dzieci

Książki dla dzieci

Czytanie niesie ze sobą niesamowitą wartość. Zilustrowana książka w języku polskim przygotowana specjalnie dla maluchów, pobudza wyobraźnie, uwrażliwia, uczy empatii, a przede wszystkim pomaga dzieciom poznawać świat. Zanim maluch nauczy się czytać sam, dobrym pomysłem na wspólne spędzenie czasu będzie czytanie opowieści przez rodzica. Na dobranoc przed snem, w ramach wyciszenia w ciągu dnia czy w każdym innym momencie - wspólna lektura ciekawej książki dla dzieci to idealna propozycja która pobudzi wyobraźnię i zachęci do kreatywnej zabawy.

Ekscytujące i rozwojowe książki dla najmłodszych dzieci

W naszym sklepie internetowym znajdziecie bardzo zróżnicowane propozycje ciekawych książek dla pociechy w każdym wieku. Macie ochotę na wspólnie poznawanie świata zwróćcie uwagę książki obrazkowe które zachęcą już najmniejsze dzieci, do poznawania świata. Polecamy odpowiednie książki dla dzieci z wesołymi i zabawnymi ilustracjami, przygotowane dla małych czytelników które możecie oglądać świetnie się przy tym bawiąc. Poznajcie różne zwierzątka i ciekawe postacie lub otaczające was przedmioty. Dobrym wyborem dla najmłodszych pociech będą książki sensoryczne z ruchomymi elementami które posiadają różne faktury od szeleszczących po miłe w dotyku. Książeczka sensoryczna rozwija umiejętności poznawcze poprzez stymulujące kształty, faktury i dźwięki, pomaga w nauce koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej to pierwsza książka której potrzebują maluchy żeby zacząć poznawać otaczający je świat.

Od najmłodszych czytelników do starszych dzieci

W Formommy wiemy że dziecko uczy się poprzez zabawę dlatego częste czytanie maluchowi różnych historii może też być pomocne przy tłumaczeniu mu różnych życiowych sytuacji, z którymi prędzej czy później przyjdzie mu się zmierzyć. Dlatego dla dzieci w wieku przedszkolnym polecamy piękne wydanie serii książek Niegrzeczne Książeczki to opowieści oraz nauka dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Niegrzeczne książki dla małych dzieci przedstawiają codzienne sytuacje w sposób przyjazny i empatyczny, co pomoże maluchowi w zrozumieniu otaczającego go świata i poznawaniu nowych rzeczy. Biblioteczkę z wartościowymi książkami i pięknymi ilustracjami warto powiększać już od najmłodszych lat dziecka - zacznijcie od książeczek, które będziecie czytać wspólnie, a następnie ciekawy świata maluch sam zachęci się do samodzielnego czytania. Jeśli natomiast lubicie wierszyki w tej kategorii znajdziecie idealne rozwiązanie na każdą porę dnia. Wierszyki dla trochę starszych dzieci w różnym wieku które wspierają bliskość fizyczną, dzięki czemu buduje się poczucie bezpieczeństwa i więź między dzieckiem a rodzicem. Wszystkie książeczki zebrane w naszej bibliotece Formommy zachęcą wasze pociechy do poznawania świata którego teraz są częścią.

Wybierasz się na urodziny malucha? A może po prostu idziesz do niego z wizytą i chcesz ze sobą zabrać jakiś drobiazg? Doskonałym pomysłem będzie kupno wartościowej książeczki dla najmłodszych dzieci. Tylko pomyśl - każde dziecko ma masę pluszaków, klocków czy kolorowych zabawek. Natomiast najlepsze książki nie zajmują wiele miejsca, a wszystkie książki edukacyjne będą miały nieocenioną wartość dla dziecka i dla rodziców.

Zapamiętaj!

Książki edukacyjne to mistrzowie którzy za darmo swoich nauk udzielają

Chcesz przeczytać coś dla dorosłych? - Zwróć uwagę na poradniki dla rodziców które pozwolą Ci przejść przez ciążową przygodę, cud rodzicielstwa oraz ciężkie sytuacje związane z dorastaniem młodego człowieka. Zapoznaj się z naszą książkową niepowtarzalna ofertą już teraz.

.

Marka
Przedziały cenowe
pixel