Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Wodne

Kolorowe gryzaki wodne dla niemowląt

Ząbkowanie to trudny czas dla malucha. Wyrzynaniu się ząbków często towarzyszy dyskomfort przejawiający się uczuciem swędzenia lub nawet bólem dziąseł. W takim momencie najlepiej zapewnić dziecku rzecz, umożliwiającą bezpiecznie gryzienie. Akcesoriami, które przyniosą niemowlakowi najwięcej ulgi, są gryzaki wodne w najróżniejszych kształtach i kolorach.

Wodne gryzaczki są wypełnione chłodną wodą, która łagodzi i niweluje uczucie swędzenia. Wypustki znajdujące się na tych produktach delikatnie masują dziąsła maluszka. Wszystkie materiały użyte do produkcji zostały dokładnie przetestowane i dopuszczone do użytkowania przez najmłodszych. Ergonomiczny kształt oraz niewielka waga sprawiają, że gryzaki wodne dla niemowląt są wygodne do utrzymania w małej rączce i łatwe w użytkowaniu. Poza przynoszeniem ulgi w ząbkowaniu gryzaczki pomagają także rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową u niemowląt.

Poznaj naszą ofertę gryzaków chłodzących

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów gryzaków chłodzących. Oferujemy zarówno klasyczne, gumowe gryzaczki wypełnione wodą, jak i modele z funkcją grzechotki. Wszystkie przedstawiają kształty uroczych zwierzątek i są wykonane w przyjemnych dla oka kolorach. Jesteśmy przekonani, że bajkowe liski oraz małpki skradną serca nie tylko dzieci, ale także ich opiekunów. Gryzaki wodne dla dzieci pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, dzięki czemu rodzice mogą być pewni ich wysokiej jakości. Nasze produkty także duża wytrzymałość oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Do wyczyszczenia gryzaczków wystarczy bowiem jedynie ciepła woda oraz odrobinę hipoalergicznego mydła.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych bajkowych, wodnych gryzaczków. W naszym sklepie posiadamy również gryzaki silikonowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przybliżymy Ci dostępne opcje.

Kolor
Wzór
Marka
pixel