Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Książki dla przyszłych mam

Wiele przyszłych mam, które wejdą w tę najpiękniejszą rolę po raz pierwszy, stara się dowiedzieć jak najwięcej już w trakcie ciąży, aby przygotować się do bycia mamą. Książki o porodzie i pierwszych chwilach z maluchem mogą okazać się prawdziwą skarbnicą przydatnej wiedzy. Przy następnych pociechach jest już zdecydowanie łatwiej, bo mamy swoje własne doświadczenia, ale na początku różne tematyk mogą być wyzwaniem, dlatego sięgnięcie do książki napisanej przez ekspertkę będzie dobrym pomysłem. 

Wartościowe książki dla przyszłych mam 

W naszej ofercie przygotowaliśmy różne książki dla kobiet w ciąży, spośród których każda przyszła mama wybierze coś dla siebie.  Szczególnie polecamy Serię Rodzicielską od wydawnictwa Natuli, gdzie różne autorki, które są ekspertkami w konkretnych obszarach związanych z macierzyństwem, opowiadają szczerze o danych zagadnieniach. Odpowiadają też na pytania, które najczęściej pojawiają się w głowach przyszłych mam.

Książki o ciąży i porodzie z myślą o mamach

Jeśli już za parę miesięcy staniesz się mamą i interesują cię takie tematy jak poród naturalny i cesarskie cięcie, bądź karmienie piersią, nie szukaj wiedzy w internecie. To popularny odruch - mamy w sobie jakieś obawy, więc szybko chcemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jednak treści w internecie nie zawsze są zweryfikowane, mogą zawierać nieprawdziwe informacje, a co gorsza, możesz się przez nie nabawić jeszcze większych obaw! Lepiej zajrzyj do książki o karmieniu piersią, gdzie znajdziesz naprawdę wartościową wiedzę.Poza czytaniem wartościowych książek, chcesz zacząć kompletować już praktyczne rzeczy, potrzebne do karmienia piersią? Sprawdź nasze biustonosze do karmienia oraz koszule nocne dla karmiących mam.

pixel