Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Butelki i akcesoria

Butelki antykolkowe i akcesoria do nich

Jeżeli decydujecie się na wprowadzenie mleka modyfikowanego nasza butelka antykolkowa będzie zastępować maluchowi pierś mamy. Wybierając butelkę dla naszego dziecka powinniśmy przede wszystkim kierować się bezpieczeństwem i praktycznością. Butelka bardzo szybko stanie się niezastąpionym elementem codziennego użytku. Dlatego warto zainwestować w taka która będzie praktyczna, wygodna i posłuży naszej pociesze na dłużej.

Bezpieczne butelki antykolkowe w Formommy

Najważniejszym elementem butelki jest odpowiedni smoczek. Trzeba pamiętać, że niemowlęta, które dopiero uczą się korzystać z butelki, nie potrafią jeszcze odpowiednio przełykać i jednocześnie łapać powietrza. Łapczywe ssanie butelki może prowadzić do nieprzyjemnych i bolesnych kolek. Dlatego warto zadbać o antykolkowy smoczek, który będzie zapobiegał nadmiernie ssaniu. Kierujcie się tym aby smoczek był miękki i kształtem jak najbardziej przypominał pierś mamy. Smoczki antykolkowe do butelek Tommee Tippee spełniają wszystkie te funkcje zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych i stworzone we współpracy z najlepszymi ekspertami w branży.

Kolejną propozycją w kategorii Butelki i akcesoria są butelki antykolkowe od firmy Canpol. Szerokie i specjalnie wyprofilowane, wykonane z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA.

Zalety butelek antykolkowych w Formommy:

  • Smoczki wykonane z bezpiecznego i delikatnego silikonu.

  • Skuteczny zaworek antykolkowy zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkęnadmierne odbijanie i gromadzenie gazów.

  • Ułatwiają łączenie karmienia piersią i butelką, kształt zbliżony do kształtu piersi.

  • Szeroki otwór ułatwia przygotowywanie pokarmu i mycie butelki.

  • Czytelna i precyzyjna skala, umożliwia szybkie przygotowanie pokarmu.

  • Butelki z bezpiecznego, nowoczesnego materiału wolnego od BPA są lekkie i przejrzyste. Do każdej butelki możecie dobrać wygodne termoopakowanie które nawet na spacerze pozwoli na ciepły posiłek.

Zapraszamy do zapoznania się również bidonami dla małych dzieci dostępnymi w naszym sklepie.

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział Dziecko i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, majtki poporodowe

ubranka dla niemowląt, okrycia kąpielowe

Kolor
Wzór
Marka
pixel