Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Zabawki plastyczne

Zabawki plastyczne które pobudzają kreatywność malucha

Każdy z nas rodziców chce aby jego dziecko było kreatywne i spostrzegawcze. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców w kategorii Zabawki plastyczne zebraliśmy kontrastowe zabawki, które rozbudzą zmysły wzorku i dotyku a wszystko dzięki kontrastowym kolorom i magicznym możliwością. Na myśl o bałaganie i brudnym ubranku oraz całym chaosie w koło małego odkrywcy niejedna młoda mama czuje spory dyskomfort. Dlatego mata do malowania dla dzieci rozwiązuje ten problem. Wodne pisaki i mata do rysowania na wodę nie robią bałaganu a dzięki specjalnej technologii na szablonie pojawią się dzieła Twojej pociechy. Wybierając produkty kontrastowe w dziale zabawki plastyczne pobudzacie rozwój swojego niemowlęcia już od pierwszych miesięcy życia.

Kontrastowe zabawki które rozwijają umysł i ciało u małych dzieci

Dzięki kolorowemu ubarwieniu zabawek  dziecko zaznajamia się z nowymi kształtami i kolorami, przez co łatwo wzbogaca swoją koncentrację i wyobraźnie. Wśród szerokiego wyboru produktów w Formommy znajdziecie również doskonały produkt w postaci dmuchanej maty z wodą w środku. W trakcie zabawy na takiej macie wasza Pociecha uczy się jak wykorzystywać różne partie mięśni żeby samodzielnie zachować równowagę i się odpowiednio poruszać. Takie ćwiczenia są niezwykle pomocne, gdyż zwiększają siłę nóżek, brzucha i małych rączek. Poprawiają też wzrok malucha dzięki pływającym w środku kolorowym elementom. Kontrastowe zabawki plastyczne w postaci różnych mat czy innych kolorowych akcesoriów rozwijają zmysły dziecka takie jak zmysł wzroku i ruchu. Wzrok malucha na początkowym cyklu życia nie skupia się na jednej rzeczy, dlatego warto postawić na tym etapie na zabawki kontrastowe jak karuzela, natomiast jeśli dziecko skończyło 6 miesięcy warto zainwestować również w zabawki kontrastowe typu maty piankowe lub wodne.

Najlepsze zabawki kontrastowe plastyczne dostępne w Formommy

Dzięki dzięki oryginalnemu designowi zabawki dla dzieci dostępne w naszym sklepie internetowym Formommy będą doskonałe na prezent zarówno dla noworodka jak i starszych dzieci które mają już większe umiejętności stosowne do rozwoju dziecka i jego wieku. Puzzle piankowe, maty dmuchane czy inne kontrastowe zabawki które świetnie wspierają rozwój zmysłu wzroku czy dotyku są dostępne w zasięgu Twojej ręki w kategorii Zabawa i edukacja.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

A jeśli szukasz innego produktu dla Swojego malucha lub na prezent zwróć uwagę na świetne sortery kształtu które już nawet u 6 miesięcznych dzieci wyrabiają chwyt i koordynację typu oko - ręka.

Kolor
pixel