Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Wyprawka Przedszkolaka

Moment, gdy dziecko staje się dumnym przedszkolakiem, jest bardzo ważny i wzruszający przede wszystkim dla rodziców. Wysyłając malucha do przedszkola każdy rodzic chce, aby czuł się on tam jak najlepiej i żeby miał wszystko, co będzie mu potrzebne. 

Właśnie dlatego potrzebna będzie odpowiednio przygotowana wyprawka dla przedszkolaka! To, co powinno się w niej znaleźć, będzie zależne zarówno od wieku dziecka, jak i oferty i wymagań konkretnego przedszkola, dlatego warto o tym pamiętać i skonsultować się z przedszkolem w tej kwestii.

Praktyczna wyprawka dla przedszkolaka

Wyprawka do przedszkola z pewnością powinna zawierać kocyk, pościel i ubrania do spania, ale o tym więcej za chwilę. Poza tym, z pewnością przydadzą się wygodne kapcie, najlepiej takie zapinane np. na rzep, aby stabilnie trzymały się stópek i nie spadały w trakcie biegania. Do kapci przyda się także worek, w którym maluch będzie mógł je zostawiać po wyjściu z przedszkola. 

W przedszkolu często po posiłkach maluchy myją ząbki, dlatego szczoteczki do zębów będą obowiązkowym elementem wyprawki przedszkolaka. Przyda się także mały plecaczek, w którym dziecko będzie mogło zabrać ulubione zabawki czy inne drobiazgi. Poza tym, warto dopytać się przedszkolanek, jakie zajęcia będą się odbywały, ponieważ może okazać się, że potrzebne będą np. artykuły plastyczne.

Kocyki i pościele do przedszkola 

W wielu przedszkolach w ciągu dnia po intensywnych zabawach zaplanowane są regeneracyjne drzemki dla maluchów. Dlatego wyprawka dla dziecka do przedszkola powinna zawierać komplet pościeli i ulubiony kocyk. Jak spanie to oczywiście także ubrania na zmianę! Sprawdź nasze piżamy dla dziewczynki i piżamy dla chłopca.

Kolor
Marka
Przedziały cenowe
pixel