Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Klipsy i Zawieszki na smoczki

Praktyczne tasiemki do smoczków

Każdy rodzic kojarzy te momenty, w których smoczek niespodziewanie wypada z buźki malucha i ląduje na podłodze czy na brudnej ziemi na spacerze. Tak jak wypluwania smoczka nie przeskoczymy, tak jego upadki i zabrudzenia możemy ograniczyć! Pomagają w tym praktyczne tasiemki do smoczków, które za pomocą klipsa można przypiąć do bluzeczki dziecka czy np. do kocyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kolorowe zawieszki w Formommy

Oferujemy bardzo szeroki wybór przywieszek do smoczka - możecie wybierać spośród różnych modeli i modnych wzorów oraz ulubionych dziecięcych producentów jak:

Canpol

Lovi

BabyOno

W kwiatki, w zwierzątka, a może bez wzorów? Wybór należy do ciebie! Wszystkie nasze zawieszki do smoczka są uniwersalne, więc dopasują się do każdego smoczka. Dodatkowo, niezmiennie dbamy o jakość naszych produktów, więc wszystkie zawieszki i klipsy wykonane są z bezpiecznych dla maluszka materiałów.

Poza prostymi zawieszkami, oferujemy również bardziej pomysłowe rozwiązania, jak np. przytulanki w formie przywieszki do smoczka. Taka maskotka jest wyposażona dodatkowo w grzechotkę i materiały o różnej teksturze, przez co pomaga dziecku rozwijać umiejętności sensoryczne, stymuluje zmysły i jest po prostu ciekawa dla malucha. To wspaniałe, wielofunkcyjne rozwiązanie, które oferuje kilka rzeczy w jednym!

Sposób na ciągłe gubienie smoczka

Zabrudzenie i upadek to jedno, ale ile razy zdarza się, że po prostu nie zauważymy, jak maluchowi smoczek wypadnie z wózka na spacerze i przepada. Właśnie po to też powstały klipsy do smoczka, aby móc przypiąć do ubranka dziecka smoczek i zapobiegać takim sytuacjom. Nasze klipsy są naprawdę solidne, więc nie musisz się obawiać, że kolejny smoczek się zgubi!

Gdy maluchowi zaczną rosnąć ząbki i ssanie smoczka już nie wystarczy, polecamy nasze gryzaki na ząbkowanie. Szukasz nowych smoczków uspokajających? Przychodzimy z pomocą!

Sprawdź także butelki dla niemowląt oraz termoopakowania na butelki, które będą pomocne przy każdym wyjściu z domu.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, gryzaki

ubranka dla niemowląt, sylikonowe łyżeczki

Kolor
Marka
pixel