Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Majtki poporodowe wielorazowe

Wygodne majtki poporodowe wielorazowe

Okres połogu to taki czas w życiu kobiety kiedy ciało nowej mamy po porodzie, powoli wraca do stanu przed ciążą. Przez 6 tygodni u mam po cesarskim cięciu goi się rana, a u kobiet po porodzie naturalnym – krocze. Szczególnie w pierwszych dniach kobieta musi poświęcić uwagę higienie i zadbaniu o siebie, by pomóc organizmowi bezpiecznie się zregenerować
Majtki poporodowe są jednym z niezbędnych produktów, które warto zapakować do torby, na pobyt w szpitalu.

Majtki poporodowe wielorazowe

Jest to bielizna przeznaczona dla kobiet w okresie połogu oraz przebywających w szpitalu na oddziałach urologicznych i ginekologicznych. Majtki zostały wykonane z delikatnego materiału, tak by nie podrażniał wrażliwej skóry, pozwalał na swobodny przepływ powietrza i pomagał w utrzymaniu odpowiedniej higieny osobistej. Wygodne majtki, dostępne w tej kategorii, przeznaczone są dla kobiet w połogu. Są przewiewne, delikatne i wygodne, dzięki czemu zapewniają tak ważne w tym czasie uczucie komfortu i świeżości. Dzięki specjalnej budowie utrzymują podkłady poporodowe i wkłady chłonne we właściwym miejscu.

Dostępne są w kilku wariantach i rozmiarach, dzięki czemu każda przyszła mama bez trudu znajdzie model, odpowiadający jej potrzebom i upodobaniom. Zwróć uwagę na majtki od BabyOno lub firmy Bella Mamma znanej od lat z dużego doświadczenia higienicznego. Wielorazowe majtki poporodowe pozwalają utrzymać właściwy stopień higieny i cyrkulacji powietrza, a także zapobiegają podrażnieniom i sprzyjają szybszej regeneracji okolic intymnych i ciała. Dzięki naturalnym tkaninom nie powodują obtarć, reakcji alergicznych, ani odparzeń. W asortymencie naszego sklepu znajdują się również wygodne majtki poporodowe jednorazowe, niezastąpione podczas pobytu w szpitalu.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz jako mama

Bluzki i piżamy oraz inne akcesoria laktacyjne dla mamy i dziecka które są niezbędne w tym wymagającym okresie jakim jest połóg.

Rozmiary
Marka
pixel