Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne dla niemowląt i dzieci

Wybór artykułów higienicznych dla noworodka i dla dzieci w późniejszym wieku ale również dla nas dorosłych, to niezwykle istotna sprawa. W pierwszych latach życia wiele czynników ma wpływ na rozwój malucha, wybierając artykuły do pielęgnacji dla dzieci nieświadomie możemy wpłynąć na ich zdrowie oraz delikatną skórę dziecka a konsekwencje źle dobranych art. higienicznych i kosmetycznych mogą ujawnić się dopiero w późniejszym życiu - chociażby przez skłonność do podrażnień czy też alergii. Wybierając artykuły higieniczne dla noworodka i dla dziecka o zweryfikowanym składzie możecie zadbać o większe bezpieczeństwo waszych Pociech. W naszym sklepie internetowym Formommy.pl w kategorii art. higieniczne przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane produkty do higieny dziecka, które bez wahania możemy polecić Wam czyli troskliwym rodzicom.

Pierwszych dniach życia higiena dziecka jest istotna. I właśnie wtedy okaże się, czy wybrane przez Was artykuły higieniczne pierwszej potrzeby są dobrze dobrane. W naszej ofercie znajdziecie artykuły do pielęgnacji dzieci na każdym etapie rozwoju.

W Formommy staramy się, aby nasza oferta stale się powiększała o nowe produkty do higieny dziecka ale też była jak najlepsza.

W początkowym etapie życia noworodek brudzi aż kilkanaście pieluszek jednorazowych dziennie, dlatego nawilżające chusteczki i delikatne chusteczki higieniczne to podstawowe artykuły do pielęgnacji dzieci. Z myślą o delikatnej skórze dziecka oraz niemowląt, należy stosować specjalne chusteczki nawilżane do pielęgnacji pupy maluszków które z powodzeniem możecie później zamienić na specjalny papier toaletowy dla dzieci ponieważ zdrowie dziecka i jego bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Kolejne produkty dostępne w naszej ofercie w tej kategorii to patyczki kosmetyczne i płatki kosmetyczne dla dzieci - idealne do czyszczenia małego pępuszka po porodzie. Kochane mamy myślimy że również wy docenicie nasze delikatne chusteczki higieniczne, płatki higieniczne i patyczki kosmetyczne które z powodzeniem mogą służyć jako artykuły higieniczne dla kobiet lub dla starszych dzieci, nie tylko dla niemowląt.

Dobrze wiemy że małe dzieci mają taki niesamowity dar jakim jest szybkie wielokrotne brudzenie sobie buzi i rączek. A że higiena dziecka jest istotna - dlatego nawilżające chusteczki, oraz papier toaletowy dla dzieci w maminej torbie to nieustanny hit :). Chusteczki o doskonałym składzie, renomowanej firmy Bebble zadbają o zdrowie dziecka oraz o delikatną skórę dziecka a przy tym jej nie podrażnią dlatego art. higieniczne i kosmetyki tej firmy są również dostępne w naszej ofercie.

Dla waszej wygody w jednym miejscu umieściliśmy również naturalne i bezpieczne patyczki higieniczne oraz inne akcesoria do pielęgnacji dziecka i mamy w połogu od znanej polskiej marki Bella którą od lat kochacie za bezpieczeństwo Swoje i najbliższych.

W trosce o Swoje małe pociechy wybierzcie wyselekcjonowane artykuły higieniczne dla niemowląt i dzieci dostępne w naszym sklepie internetowym Formommy!

Marka
pixel