Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Termofory

Maluchy w pierwszym miesiącach życia często zmagają się z bolesnymi kolkami lub po prostu bólami brzuszka. Jednym ze sposobów, które pomagają uśmierzyć ból w takiej sytuacji i jednocześnie rozluźnić brzuszek, jest właśnie skorzystanie z termofora. Dlatego przygotowaliśmy dla was bezpieczne termofory dla dzieci, które zawsze warto mieć pod ręką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą termoforów, gdzie znajdziecie m.in. ekologiczne termofory z pestek wiśni!

Termofory dla dzieci - pomoc w różnych sytuacjach

W naszej ofercie przygotowaliśmy termofory w różnych rozmiarach, zarówno małe termofory dla dzieci, które można mieć pod ręką i zabrać je ze sobą w podróż, jak i te większe. Warto wiedzieć o tym, że termofor można używać na dwa sposoby: na ciepło i na zimno, zależnie od aktualnych potrzeb malucha. 

Na ciepło można z nich korzystać np. wtedy, gdy maluch ma kolkę, skurcze, czy bóle mięśni. Oczywiście mama również może używać takiego termofora! Na ciepło sprawdzi się przy bólach menstruacyjnych, lub np. jako okład na obolałe od karmienia piersi. Schłodzony termofor dla dzieci to z kolei ulga przy ząbkowaniu, podczas migren i nagłych bólów głowy, a także jako łagodzenie stłuczenia czy ukąszenia owada.

Kilka słów o termoforach z pestek wiśni 

Termofory z pestek wiśni stały się popularniejsze w ostatnim czasie, a wiele mam od razu je pokochało. Nie ma tutaj ryzyka poparzenia czy zatrucia się substancją wypełniającą. Taki termofor jest w pełni bezpieczny i ekologiczny, wykonany ze 100% bawełny i pestek wiśni z polskich upraw. 

Jak korzystać z takiego termofora? Aby go nagrzać należy umieścić go w mikrofalówce na minutę, lub na około 4 minuty w piekarniku (120 stopni). Można także położyć go na kaloryferze i poczekać, aż się nagrzeje, jednak będzie to dłuższy proces. Z kolei jeśli zależy nam na użyciu go na zimno, wystarczy umieścić go w woreczku foliowym w zamrażarce na godzinę.

Jeśli twojego malucha złapie przeziębienie, przydać się mogą aspiratory do nosa, które świetnie sprawdzają się przy walce z katarem. Dodatkowo, warto mieć pod ręką termometry dla dzieci.Wzór
Marka
pixel