Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Świeczki urodzinowe na tort

Świeczki na każdą okazję i święto

Sto lat sto lat niech żyje żyje nam!

Każde urodziny to wyjątkowa i jedyna taka okazja w roku, kiedy każdy z nas ma swoje święto. To szczególny moment zwłaszcza dla dzieci, które cieszą się z prezentów i urodzinowego przyjęcia. Nie da się ukryć, że często to dmuchanie świeczek jest dla malucha największą atrakcją.

Właśnie dlatego rodzice powinni zadbać o ozdobienie tortu pięknymi świeczkami. W Formommy dbamy o każdego solenizanta dlatego w tej kategorii zebraliśmy różne świeczki dla małych i dużych. Każdy maluch jest bardzo dumny z tego, że staje się coraz starszy dlatego w naszej ofercie znajdziecie świeczki cyferki a coroczna zmiana cyferki na torcie na wyższą liczbę będzie dodatkowym powodem do radości. W przypadku maluchów świeczki cyferki są nie tylko ozdoba ale również mogą być powodem do zabawy edukacyjnej. Kiedy się na nie zdecydujemy, dopilnujmy, żeby były odpowiednio duże – dajmy solenizantowi trochę czasu na odczytanie cyferki i na powiedzenie życzenia.

Urodzinowy tort w pięknym wydaniu

Nasz sklep Formommy oferuje świeczki cyferki w różnych wersjach. Pierwsza z kolekcji to uroczyste, srebrne lub złote świeczki z brokatowym dodatkiem. Natomiast druga to klasyczne, czerwone świeczki cyferki, które będą pasowały niemal do każdego tortu. Dzięki kontrastowi między czerwienią i bielą, same cyfry są wyraźne i dobrze widoczne. Każda z naszych świeczek wyposażona jest w praktyczną nóżkę do wbicia w tort, dzięki czemu będą się dobrze trzymały.

Oczywiście - świeczki urodzinowe cyfry to nie tylko dekoracja dla dzieci. Mogą być wykorzystane na każdym innym torcie, również podczas urodzin rodziców czy innych imprez okolicznościowych.

Nie tylko cyferki na tort - uniwersalne propozycje

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy chce kupować kilka cyferek i są osoby, które preferują bardziej uniwersalne rozwiązania. W odpowiedzi na to, przygotowaliśmy także urocze zestawy świeczek prostych. Każdy maluch będzie zachwycony widokiem tak żywych kolorów na swoim urodzinowym torcie.

Szukasz innych ozdób na przyjęcie urodzinowe zajrzyj do naszego działu Party i urządź najlepsza imprezę jaką zachwycisz gości i solenizanta.

Kolor
Marka
pixel