Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Karmienie

Akcesoria do karmienia niemowlaka

Wiemy że karmienie niemowląt i dzieci nie zależy do łatwych dlatego w kategorii Karmienie zebraliśmy najważniejsze naszym zdaniem akcesoria.

Co znajdziecie w Formommy w kategorii Karmienie:

  • Butelki i akcesoria do przechowywania pokarmu- Przez pierwsze miesiące życia maluchy żywią się wyłącznie mlekiem. Rodzice w Formommy mają zapewniony niezwykle szeroki wybór butelek. W zależności od wieku pociechy będą różniły się one zwłaszcza pojemnością i smoczkiem. Tutaj polecamy wygodne i kolorowe termoopakowania oraz suszarki do suszenia butelek od Akuku.

  • Podgrzewacze – są to urządzenia które są przeznaczone nie tylko do podgrzania dziecku mleka, ale też pozwalają na sterylizację butelek czy smoczków oraz na rozmrożenie produktów, lub podgrzanie słoiczków z daniami.

  • Sterylizatory – służą do dezynfekcji. Wiele z proponowanych modeli usuwa chorobotwórcze drobnoustroje nie tylko z butelek. W zależności od posiadanych funkcji mogą być użyte do odkażania smoczków czy odciągaczy pokarmu.

  • Bidony dla dzieci- dostępne w różnych kolorach i wzorach zostały zaprojektowane w taki sposób, by spełniać potrzeby rodziny niezależnie od warunków. Duża pojemność butelek sprawia, że są one odpowiednie zarówno na czas podróży ja i na domowy użytek.

  • Kolorowe miseczki i talerzyki- Do karmienia dziecka starszego, które przyjmuje stałe pokarmy, w sklepach internetowych nabyć można wiele ciekawych talerzy, miseczek. które są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wybierać możecie spośród wielu wariantów kolorystycznych i zdobień, które zachęcą dziecko do nauki samodzielnego jedzenia.

  • Śliniaki - niezastąpione w trakcie nauki jedzenia i ząbkowania, ograniczają ryzyko zabrudzenia dziecka pokarmem. Dostępne są w Formommy w wielu rozmiarach, kolorach, wzorach, fasonach – fartuszki z rękawkiem czy serwetki wiązane na szyi.

  • Wielorazowe saszetki na pokarm - Saszetki firmy Akuku to świetne rozwiązanie dla mam, które same przygotowują swojemu dziecku musy, jogurty, zupki itp. Doskonale sprawdzą się w domu oraz na spacerze lub w podróży.

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział Dziecko i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

pielęgnacja małych paznokci, majtki poporodowe

ubranka dla niemowląt, okrycia kąpielowe

Kolor
Wzór
Marka
Przedziały cenowe
pixel