Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Majtki poporodowe jednorazowe

Wygodne majtki poporodowe jednorazowe

Połóg to czas, w którym powinnaś szczególnie dbać o swoje zdrowie. To właśnie wtedy organizm dochodzi do siebie po trudach ciąży i samego porodu. Dla Ciebie powinien to być czas odpoczynki i regeneracji. Jednym z etapów połogu jest regeneracja dróg rodnych, dlatego też w tym okresie nie powinno się uprawiać seksu i szczególnie dbać o higienę miejsc intymnych.
Majtki jednorazowe poporodowe są jednym z niezbędnych produktów, które warto zapakować do torby, szykując się na pobyt w szpitalu. Jest to bielizna przeznaczona dla kobiet w okresie połogu oraz przebywających w szpitalu na oddziałach urologicznych i ginekologicznych. Majtki zostały wykonane z delikatnego materiału, tak by nie podrażniał wrażliwej skóry, pozwalał na swobodny przepływ powietrza i pomagał w utrzymaniu odpowiedniej higieny osobistej.

Tkanina na majtki jednorazowe

Siateczkowe majtki poporodowe są wykonane ze specjalnych włókien które nie powodują podrażnień nawet wrażliwej skóry oraz nie wywołują alergii i ułatwiają częste wietrzenie okolic intymnych, dlatego są bezpieczne dla zdrowia. Majtki posiadają wszyte delikatne gumki w pasie i na pachwinach. Gumki te nie uciskają, ale utrzymują bieliznę na właściwym miejscu. Bielizna poporodowa pomaga w zabezpieczeniu podkładów higienicznych. Specjalnie zaprojektowany krój jest wygodny i komfortowy w użytkowaniu, pozwala na pełną swobodę ruchów.

Siateczkowe majtki poporodowe - praktyczne i komfortowe

Jednorazowe majtki poporodowe dostępne na naszej stronie Formommy pakowane są w zestawy po pięć lub sześć sztuk. Bieliznę dobrze jest przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w oryginalnym opakowaniu. Majtki zapakowane są w osobne woreczki, dzięki czemu są higieniczne i sterylne. Po użyciu należy je zapakować do siateczki oraz wyrzucić do kosza. W zależności od producenta, majtki dostępne są w rozmiarze od M do XXL. Każda z pań znajdzie model dopasowany do swoich aktualnych potrzeb, tak aby czuć się wygodnie i zadbać o swój komfort oraz zdrowie. W ofercie naszego sklepu Formommy można znaleźć jednorazowe majtki po porodzie firmy Akuku, BabyOno czy Canpol zobacz które będą pasować Tobie w tym szczególnym czasie. W asortymencie naszego sklepu znajdują się również wygodne majtki poporodowe wielorazowe, niezastąpione podczas pobytu w domu.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz jako mama

Bluzki i piżamy oraz inne akcesoria laktacyjne dla mamy i dziecka które są niezbędne w tym wymagającym okresie jakim jest połóg.

Rozmiary
pixel