Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

CEBA BABY

Ceba baby to polska firma z wieloletnią tradycją! 30 lat doświadczenia w pracy na produktami dla dzieci. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest dla nich największą nagrodą. Firma Ceba baby jest wiodącym producentem mat do przewijania niemowląt na rynku nie tylko Polskim ale i europejskim. Produkują maty do przewijania w różnych kształtach i wzorach, ale też drewniane przewijaki z matą do przewijania i wanienką. W ofercie Ceba baby znajdują się również poduszki dla mamy i dziecka znane jako Cebuszka®, termoopakowania, pościel, ochraniacze do łóżeczek, materace, otulacze, ręczniki z kapturkiem oraz inne akcesoria dla niemowląt. W Ceba Baby 90% załogi to mamy, przyszłe mamy oraz babcie które są najlepszymi ekspertami jeśli chodzi o dziecięce potrzeby.

Produkty marki Ceba Baby które znajdziecie w Formommy to .m.in. Przewijaki miękkie, twarde zarówno na kanapę w domu jak i na komodę oraz oczywiście termoopakowania na butelki żeby pokarm maluszka był ciepły i gotowy do użycia kiedy nadejdzie chwila posiłku.

 

 

Jednym słowem...

Poszukując coraz to nowszych rozwiązań, produkują jedyne w swoim rodzaju oryginalne produkty - których bezpieczeństwo jest potwierdzone certyfikatami i specjalnymi patentami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Wzór
pixel