Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Silikonowe

Bezpieczne gryzaki silikonowe dla niemowląt

Każdy maluch przeżywa ząbkowanie w inny sposób. Część dzieci boryka się dużą bolesnością dziąseł, a reszta doświadcza znacznego dyskomfortu spowodowanego wyrzynającymi się ząbkami. Aby zmniejszyć uciążliwość tego procesu, warto zapewnić niemowlakom dostęp do gryzaków silikonowych. Wykonane z miękkiego tworzywa produkty idealnie sprawdzają się w łagodzeniu swędzenia dziąseł, przynosząc dziecku ulgę w ząbkowaniu. Wypustki na gryzaku zapewniają dziecku przyjemne uczucie masażu, uwalniając je od swędzenia i bólu.

Gryzaki silikonowe dla niemowląt posiadają różne powłoki i kształty, dzięki czemu lepiej dopasowują się do potrzeb maluszka. Są także lekkie i wyposażone w wygodne uchwyty, co sprawia, że maluszek może swobodnie samodzielnie nimi operować. Silikonowe gryzaki najlepiej spełniają swoje funkcje po schłodzeniu w domowej lodówce, a utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste. Wystarczy po każdym użyciu przemyć gryzak pod ciepłą wodą z wykorzystaniem mydła dla dzieci.

Jeśli szukasz bezpiecznych gryzaków dla niemowląt, sprawdź także gryzaki wodne dostępne w naszej ofercie.

Poznaj naszą ofertę gryzaków z silikonu

W naszym sklepie czeka na Ciebie bardzo szeroki wybór gryzaków z silikonu. Oferta obejmuje produkty o wielu kształtach, rozmiarach i kolorach. Wszystkie kształtem przypominają uśmiechnięte zwierzęta o bajkowym wyglądzie, co na pewno spodoba się naszym najmłodszym klientom. Gryzaki silikonowe dla dzieci dostępne w naszym sklepie Formommy to gwarancja wysokiej jakości oraz skuteczności. Materiały, z których są wykonane, posiadają niezbędne atesty i są w pełni bezpieczne - nawet od pierwszego miesiąca życia.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami i złożenia zamówienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty, skontaktuj się z naszym sklepem. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Kolor
Wzór
Marka
pixel