Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

WYPRAWKA

 

 

 

 

Wyprawka

Wiemy że narodziny dziecka to wyjątkowo niesamowity moment, niepokój o to co dalej miesza się z radością. Warto wtedy spróbować zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu i nie opóźniać przygotowań do porodu i pobytu w szpitalu. Każda z przyszłych mam nie później niż miesiąc przed porodem powinna mieć spakowaną torbę do porodu i przygotowaną wyprawkę dla malucha. Najlepiej wyboru wszystkich niezbędnych produktów dokonać dużo wcześniej przed wyznaczonym terminem porodu. Dzięki temu możesz spokojnie zweryfikować, czy w wyprawce do szpitala nie brakuje żadnych niezbędnych rzeczy i w razie potrzeby uzupełnić potrzebne akcesoria.

W Formommy zebraliśmy wszystko w jednym miejscu

Dla waszej wygody sklep Formommy umieścił wszystkie artykuły potrzebne mamie jak i dziecku zarówno do szpitala, domu ale także na później kiedy maluch rozpoczyna swoją przygodę w żłobku lub przedszkolu. Poza oczywistymi rzeczami jak dowód osobisty czy wyniki badań potrzebne wam będą:

Oprócz pieluszek i kosmetyków w wyprawce do szpitala dla noworodka ważny jest też zestaw ubranek dla maluszka do szpitala. W szpitalu przebywacie tylko kilka dni, ale warto być przygotowanym na wszystko i zabrać więcej ubranek dla dziecka na ten czas.

W letnie miesiące nowonarodzony człowiek nie potrzebuje na wyjście nic więcej niż ewentualnie okrycie lekkim kocykiem. Maluch może śmiało wyjść ze szpitala w pajacyku lub spodenkach bawełnianych, nakryty np. pieluszką flanelową Pamiętajmy, że maluchy lubią ciepło, ale nie możecie ich przegrzać - kiedy na dworze jest upał zadbajmy o to, żebyśmy sami niepotrzebnie nie ogrzewali dodatkowo malucha ciepłymi ubrankami.

Zimowe miesiące są trudniejsze dla maluchów. Trzeba uważać, żeby maluszek podczas transportu do domu nie zmarzł i nie przeziębił się. Nie powinien też być zbyt grubo ubrany czy otulony, żeby nie przegrzać się podczas drogi do domu. Dla małego człowieka który urodził się w zimie świetnie sprawdzą się ciepłe kombinezony i kocyk do nakrycia lub specjalny śpiworek do fotelika samochodowego który przyda się również do wózka na zimowe spacery.

Dla starszaków w tym dziale znajdziecie kolorową pościel, ładne kocyki oraz inne artykuły kiedy dziecko zaczyna swój czas w żłobku lub przedszkolu.

Komfort Twój i Twojego dziecka jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego znajdziesz u nas wszystkie potrzebne akcesoria zarówno na czas ciąży jak i po porodzie, niezbędne dla mamy i maleństwa a dział Laktacja znajdujący się również w naszym sklepie internetowym może zaopatrzyć Cię w wiele z nich.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz w okresie ciąży, laktacji i po kiedy maluch dorasta

wkładki laktacyjne, kolektory pokarmu

osłonki na sutki, mokre chusteczki

podkłady poporodowe, biustonosze do karmienia

pieluchy wielorazowe, pościel, kocyki

Oraz wiele innych akcesoriów na okres ciąży i karmienia

Rozmiary
  • Biustonosze
  • Dziecko
  • Niemowlak
  • Ubrania
  • Ubrania Rozmiary Łamane
Kolor
Wzór
Marka
Przedziały cenowe
pixel