Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Gryzaki dla dzieci

Gryzak niezbędny towarzysz w okresie ząbkowania

Gryzienie jest naturalnym procesem w rozwoju dziecka jest niezmiernie ważne jest dla rozwoju uzębienia, języka i mięśni twarzy, a także pomaga dziecku w procesie ząbkowania i łagodzeniu bólu z nim związanym. Gryzienie pomaga też się uspokoić i zrelaksować, co jest szczególnie ważne w trudnych chwilach ponieważ dzieci w tym wieku nie potrafią jeszcze mówić i wyrażać w inny sposób swoich emocji, co może prowadzić do niepokoju i płaczu. dlatego gryzak to jeden z niezbędnych przedmiotów, które maluch powinien mieć.

W kategorii Gryzaki zebraliśmy dla waszej wygody:

  • Gryzaki silikonowe - Gryzak silikonowy łagodzi ból podczas ząbkowania. Specjalnie uformowana powierzchnia zapewnia delikatny masaż dziąseł. Łatwy do uchwycenia i utrzymania w małych rączkach dziecka. Nadaje się do schłodzenia w lodówce, dzięki temu łagodzi obolałe miejsca. Zalecany od 1 miesiąca życia dziecka.

  • Gryzaki wodne - Gryzaczki wodne wypełnione chłodną wodą. Posiadają  wypustki, które przyniosą ulgę podrażnionym dziąsłom Twojego Maluszka. Gryzak wodny można chłodzić w lodówce dla jeszcze większego komfortu dziecka.

  • Gryzaki drewniane -  Praktyczne gryzaki drewniane, wyróżniają się ciekawym kształtem. Dzięki czemu stymulują motorykę małą dziecka. Idealnie sprawdzą się w okresie ząbkowania, gdy dziąsła bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Są lekkie i poręczne, dzięki temu maluszkowi nie sprawia problemu utrzymanie go w małych rączkach. 
  • Wygodne śliniaczki z gryzakami drewnianymi. - Poprzez swój kształt i sposób wykonania pełni dwie funkcje. Jest zarówno śliniakiem osłaniają ubranie dziecka podczas karmienia, a także są apaszką/bandaną a dzięki zamontowanemu kawałkowi drewna klonowego również jest gryzakiem

  • Niesamowite BABYONO gryzaki ORTHOwyjątkowo miękkie gryzaki silikonowe o oryginalnej strukturze i kształcie. Są łatwe do chwytania i trzymania w rączkach przez dziecko. Produkty wykonane z silikonu – materiału niezawierającego Bisfenolu A. Gryzak ten jest niezastąpiony w okresie ząbkowania.

Wybierając gryzak kieruj się kilkoma ważnymi czynnikami: przede wszystkim bezpieczeństwem, materiałem z którego jest wykonany, kształtem i rozmiarem oraz łatwością czyszczenia. Niezależnie od tego, jaki gryzak dla niemowlaka wybierzesz, trzeba dbać o jego czystość. Rozpulchnione i bolesne dziąsła są bardzo podatne na różnego rodzaju infekcje, dlatego regularne czyszczenie jest obowiązkowe. 

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział Dziecko i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelkiartykuły higieniczne

kolorowe śliniaczkigryzaki

ubranka dla niemowlątokrycia kąpielowe

Kolor
Wzór
Marka
pixel