Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Łyżeczki

Miękkie łyżeczki dla dzieci idealne do nauki jedzenia

Na początku przygody z samodzielnym jedzeniem, warto zapewnić dziecku akcesoria, które pomogą mu nabrać precyzji ruchów i pewności w działaniu. Produktem idealnym do tego zadania są miękkie łyżeczki dla dzieci. Dopasowane do wieku i umiejętności dzieci łyżki stanowią idealne wsparcie już na samym początku nauki. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Największą zaletą łyżek jest to, że zostały wykonane w całości z miękkiego silikonu, który nie stanowi zagrożenia dla delikatnych dziąseł malucha. Materiał jest również bardzo wytrzymały, trwały a do tego łatwy w czyszczeniu. Dodatkowy plus stanowi fakt, że łyżki dla dzieci wprost idealnie mieszczą się w dziecięcej rączce. Ich opływowy kształt sprawia, że są wygodne w użytkowaniu nawet wtedy, kiedy dziecko mocno je ściska lub wielokrotnie obraca w rączkach. Nie bez znaczenia pozostaje także przyjemny dla oka projekt, który zachęca najmłodszych do posługiwania się łyżką dla dzieci.

Jeśli Twój maluch jest na etapie nauki samodzielnego jedzenia i picia, przydatne mogą okazać się również miseczki dla dzieci dostępne w naszej ofercie. 

Sprawdź łyżeczki dla niemowląt dostępne w Formommy

W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli łyżeczek dla niemowląt. Produkty dostępne w ofercie zostały ozdobione kolorowymi wstawkami, które z pewnością umilą spożywanie posiłku każdemu dziecku. Z kolei trwałość materiałów oraz staranne wykonanie sprawiają, że łyżeczki dla dzieci wytrzymują próbę czasu i mogą służyć nawet młodszemu rodzeństwu. Krótko mówiąc, są to wprost idealne propozycje dla najmłodszych, którzy dopiero uczą się posługiwać sztućcami. 

Zalety łyżeczek dostępnych w Formommy:

  • Zachęcają dziecko do jedzenia,

  • Mają ergonomiczny uchwyt, dostosowany do rączek dziecka,

  • Wykonane z miękkiego silikonu na całej powierzchni, zastosowany z myślą o  delikatnych dziąsłach dziecka,

  • Są idealne podczas nauki samodzielnego jedzenia,

  • Wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów,

  • Nie zawierają Bisfenolu A.

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział Dziecko i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, gryzaki

ubranka dla niemowląt, sylikonowe łyżeczki

Kolor
Marka
Przedziały cenowe
pixel