Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Biustonosze do karmienia miękkie

Biustonosz miękki - biustonosz bez fiszbinów

Biustonosz do karmienia dziecka piersią to jeden z pierwszych i podstawowych zakupów do wyprawki i na czas ciąży jaki Przyszła Mama powinna zakupić. I bardzo dobrze - bo stanik miękki zaprojektowany dla Mam karmiących ma nie tylko umożliwiać Ci wygodne karmienie i szybki dostęp do piersi, ale również ma dbać o Twój biust odpowiednio go podtrzymując.

Wygodne miękkie biustonosze do karmienia i na czas ciąży są idealnym rozwiązaniem, łączą bowiem funkcjonalność, komfort oraz ładny wygląd. Biustonosze miękkie dostępne w Formommy są skonstruowane tak, aby można je było odpiąć jedna ręką a tym samym umożliwić łatwe i dyskretne karmienie. Komfortowe biustonosze równocześnie oferują odpowiednie wsparcie dla Twojego biustu, które jest teraz niezwykle ważne.

Miękkie biustonosze codzienna wygoda

Postaw na miękkie wygodne biustonosze które po porodzie będą Ci służyć nie tylko w dzień, ale również w nocy dla wygodnego snu i nocnych karmień . Po porodzie laktacja normuje się, wyciek lub sączenie się mleka z piersi jest czymś naturalnym i może być niemal ciągły, dlatego zwróć uwagę również na wkładki laktacyjne które będą niezbędne w czasie połogu i karmienia. A żeby wkładki dobrze się trzymały, potrzebujesz idealnego miękkiego stanika.

Z początku w trakcie karmienia noworodka piersi są powiększone i wrażliwe. Dlatego sztywne biustonosze nie będą wygodne . Biustonosz miękki wykonany z delikatnej miłej w dotyku tkaniny może być Twoim najlepszym przyjacielem przez cały okres połogu i laktacji.

Jak dobrać biustonosz do karmienia z miękkimi miseczkami

Brafitting, czyli sztuka doboru biustonosza, mówi o paru zasadach, jakimi powinnyśmy kierować się i o czym pamiętać kiedy szukamy idealnego miękkiego stanika :

  • Komfortowe biustonosze powinny pięknie kształtować i podtrzymywać biust.

  • Dobrze dobrany stanik miękki powinien wpłynąć pozytywnie na Twoją postawę.

  • Powinien stabilnie podtrzymywać piersi, zapewnić komfort noszenia i nie uciskać ich w żadnym miejscu.

  • Biustonosze miękkie dostępne w Formommy mają łatwe zapięcia miseczek które bez trudu otworzysz jedną ręką

  • Postaw jak zawsze na materiał z którego są wykonane wygodne biustonosze miękkie

 

Już dziś kup miękki biustonosz na Formommy.pl i zadbaj o Swój komfort noszenia i wygodę dziecka!

Nie nie musisz już szukać . Postaw biustonosz z miękkimi miseczkami do karmienia dla wyjątkowego komfortu i dobrego samopoczucia na które zasługujesz szczególnie w tym czasie. Zobacz różnicę – W Formommy dbamy o przyszłe i młode mamy oraz o wasze Pociechy, żebyście w pełni mogły cieszyć się macierzyństwem od pierwszego dnia ciąży.

Rozmiary
Kolor
Wzór
Marka
Przedziały cenowe
pixel