Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

BELLA

Bella to z pewnością firma o której słyszała lub używała jej produkty prawie każda z nas. Właścicielem marki Bella są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Bella jest marką produkującą środki do higieny intymnej dla kobiet. Marka Bella dba o wysoką jakość swoich produktów które są dostępne w przystępnych cenach.

Pod znakiem Bella sprzedawana jest szeroka gama artykułów tj. podpaski, wkładki higieniczne, tampony i kosmetyki do higieny intymnej. Bella to firma która stale się rozwija , a jednocześnie od wielu lat kojarzy się nam kobietom z pewnością, komfortem i bezpieczeństwem. Firma zmienia się i ewoluuje tak, jak na przestrzeni lat zmieniamy się my kobiety – nasze gusta, potrzeby i styl życia.

Produkty marki Bella :

Jednym z ważniejszych produktów TZMO SA są podpaski marki Bella, produkowane od 1956 roku do 1983 roku pod nazwą Donna. Ponadto przedsiębiorstwo produkuje: wyroby medyczne pod marką Matopad, pieluszki i kosmetyki do pielęgnacji niemowląt i dzieci Happy, kosmetyki dla kobiet i mężczyzn Eva Natura i Kanion, produkty dla osób z problemami z nietrzymaniem moczu Seni.

Jednym słowem...

Sukces marki Bella to przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość produktów, wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów oraz otwartość na nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Rozmiary
Kolor
pixel