Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Higiena

Poporodowa higiena w okresie połogu

Okres porodu i połogu to bardzo ciężkie przeżycie dla każdej nowej mamy. Żeby zapewnić Wam jak największy komfort i wsparcie w tym czasie Formommy stworzyło dział zajmujący się poporodową higieną kobiet, kompletując wszystkie potrzebne akcesoria i porodukty w jednym dziale.
Znajdziecie tu artykuły które ułatwią cały okres poporodowy chroniąc bieliznę przed zabrudzeniem. Odchody połogowe w czasie połogu to naturalne zjawisko po porodzie. Jest to wydzielina wydostająca się z jamy macicy przez pochwę. Normalnie podczas okresu kobiety używają zwykłych podpasek higienicznych, jednak okres poporodowy rządzi się innymi prawami. Po porodzie wydzielina zwiększa swoja objętość i może jej być nawet 500ml na dobę. Lepszym rozwiązaniem niż zwykłe podpaski w tym czasie będą produkty chłonne które wyglądem przypominają podpaski ale są dostępne w większym rozmiarze dlatego w tym okresie zapewnią większy komfort noszenia i będą lepiej chronić przed zabrudzeniami.

Jak działają higieniczne podpaski poporodowe

Wysokochłonne podpaski poporodowe są wykonane z miękkiej włókniny i zawierają specjalny wkład pochłaniający wilgoć i neutralizujący zapachy. Podpaski poporodowe w okresie połogu lub po zabiegach ginekologicznych zapewniają cyrkulację powietrza. Oddychające podkłady poporodowe są hipoalergiczne, to duży plus ponieważ dzięki temu nie dochodzi do podrażnień skóry Podkłady higieniczne do przewijania i ochrony powierzchni są wykonywane z wielu warstw, dzięki temu mają dużą chłonność płynów.

Podpaski i podkłady higieniczne do czego służą

Chłonne podkłady lub podpaski poporodowe zaraz po porodzie - 7dni w tygodniu środki higieniczne zadbają o Twój komfort. Niezależnie od tego czy poród odbył się naturalnie czy też przez cesarskie cięcie dobre podkłady poporodowe zatrzymują skrzepy po narodzinach dziecka w czasie połogu na swoim miejscu. Dobra jakość produktów w tym dziale zachęca żeby środki higieniczne stosować również w późniejszym okresie kiedy nie zajmujesz się już podkładami higienicznymi tylko wracasz do tradycyjnej podpaski która również zapewni odpowiednią higienę

Podpaski poporodowe i podkłady dostępne w Formommy

W dziale higiena poporodowa zebraliśmy dla waszej wygody i komfortowego wyboru różnych producentów.  Canpol babies to producent którego oddychające podkłady poporodowe są w pierwszej dziesiątce na świecie od lat. Dla Twojej higieny intymnej przewiewne podkłady ginekologiczne posiadają profilowany kształt oraz są dostępne różnych rozmiarach. Na naszej stronie znajdziesz na pewno wszystko czego oczekujesz. Canpol babies to produkty które od lat wspierają zarówno mamę jak i maluszka. Akuku to kolejny wyrób medyczny który przy pomocy samoprzylepnego paska utrzyma podkład na swoim miejscu i zapobiegnie zabrudzeniu bielizny. Bella podkłady poporodowe Mamma to podkłady oraz produkty jak wkładki higieniczne znane od lat na naszym polskim rynku.  Bella Mamma podkłady poporodowe to wysoka jakość która zatrzyma odchody połogowe tam gdzie ich miejsce. Podkłady poporodowe do stosowania w okresie laktacji to wyrób medyczny który przyda się w różnych sytuacjach. Seria Bella i jej niesamowite podpaski poporodowe dostępne w Formommy zawiera przeważnie 10 lub 20 szt podpasek, które podczas pobytu w szpitalu są niezbędne młodej mamie ponieważ dbają o jej higienę i samopoczucie.

Każdy podkład medyczny dla kobiet

dostępny na naszej stronie niezależnie od tego czy są to podpaski poporodowe Canpol babiesBabyono czy Bella to najlepsze stosowane wyjście w okresie połogu i niezawodne wsparcie przeznaczone w tym trudnym czasie dla nowej mamy.

W Formommy pracujemy po to abyś była zadowolona od poczęcia do narodzin i dalej. Zobacz inne nasze produkty potrzebna w okresie poporodowym w dziale Laktacja.

Rozmiary
  • Podkłady
Kolor
Marka
pixel