Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

MULLIDO

Mullido to niezwykła marka, która narodziła się z pasji do podróży i odkrywania świata. Wszystko zaczęło się zimowego dnia w Londynie, gdy właściciel postanowili złożyć wniosek o wizę do Nowej Zelandii i zostać tam na trochę. Po ośmiu miesiącach podróży przez Nową Zelandię, Australię, Azję i wyspy Pacyfiku, wrócili do Polski ze wzbogaconym życiem i dwójką małych odkrywców.

Marka Mullido powstała z myślą o małych podróżnikach, wzornictwo jest inspirowane pięknem natury i bogactwem fauny i flory. Wszyscy wiemy, że dzieci mają naturalną potrzebę poznawania świata, dlatego produkty tej marki łączą w sobie inspirację przyrody i ekologii. Firma jest bardzo świadoma problemu zanieczyszczenia środowiska, , dlatego Mullido angażuje się w ochronę środowiska – unika plastiku i stosuje tylko certyfikowane materiały.

Jednym słowem...

Natalia i Marcin, założyciele marki Mullido, nie boją się wyzwań i nie lubią słyszeć, że coś jest niemożliwe. Cieszymy się, że jesteś z nami, by razem opowiadać o podróżach na drugim końcu mapy. Zapraszamy do poznania kolekcji Mullido, UPF 50 + abyście razem z marką wyruszyć w niezapomnianą wyprawę – bo podróże są nie tylko drogą, ale także sposobem na wzbogacenie się i zrozumienie otaczającego nas świata od najmłodszych lat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Rozmiary
Kolor
pixel