Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

B.BOX

Innowacyjne rozwiązania dla dzieci prosto z Australii. Niesamowite i wyjątkowe produkty, które pobudzają wyobraźnię, cechują się solidnym wykonaniem i żywymi kolorami.

Firma B. BOX została założona przez dwie mamy, które poszukiwały wyjątkowych rozwiązań, ułatwiających wychodzenie z dzieckiem z domu. Panie stworzyły serię produktów, które odpowiadają na codzienne potrzeby wszystkich rodziców. Duża część asortymentu firmy stała się już bestsellerem na światowym rynku a mamy pracują nad nowymi projektami i rozwiązaniami, które z pewnością znów staną się must-have wśród gadżetów dziecięcych.

„zabawa i funkcjonalność to zwycięskie połączenie„.

To założenia które udaje się marce B.BOX bardzo dobrze realizować. Produkty w ich ofercie to bezpieczne, praktyczne i innowacyjne rozwiązania ułatwiające codzienną opiekę nad dzieckiem, wykonane z dbałością o każdy detal i kolorowy szczegół.

Najbardziej znanym produktem tego producenta, który zyskał ogromną popularność wśród rodziców także w naszym kraju, jest kubek niekapek.

Jego specjalnie zaprojektowana słomka obciążona jest ciężarkiem – pozwala to dziecku pić napój w każdej pozycji. Kubek ma bardzo poręczne uchwyty, a słomka wymusza u dziecka ssanie, co sprzyja rozwojowi aparatu mowy.

Jednym słowem...

 Firma nastawiona jest na rozwój dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań i pomysłów żeby ułatwić nam codzienne życie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Kolor
pixel