Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Pielęgnacja paznokci

Pielęgnacja paznokci u noworodka

Pielęgnacja paznokci u małych stópek i rączek jest częścią rytuału pielęgnacji noworodka. Tak jak większość czynności przy maluszku może początkowo przysporzyć sporo nerwów i trudności, jednak z czasem rodzice jak z każdą nowością nabierają wprawy i również ta czynność przestaje być trudnością. Wszystkich nowych rodziców, zdenerwowanych wizją obcinania mikro paznokci u ich dziecka, wspieramy jak zawsze i dla tego w tej kategorii Pielęgnacja paznokci znajdziecie wszystkie akcesoria które ułatwią to zadanie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie akcesoriów do paznokci

Szukając produktów do pielęgnacji paznokci małego dziecka, musimy przede wszystkim zwracać uwagę na to, czy są bezpieczne. Wielu rodziców obawia się wykonywać pierwszy manicure, ale odpowiedni zestaw na pewno pozwoli zminimalizować ryzyko skaleczenia. Z pewnością nie możemy stosować akcesoriów których używamy dla siebie, dla tego że łatwo maluszka łatwo jest zranić oraz dlatego, że można przenieść niebezpieczne drobnoustroje i doprowadzić do bolesnej infekcji.

Produkty do pielęgnacji paznokci noworodka w Formommy

Kompletując wyprawkę, należy wyposażyć się w akcesoria przeznaczone do pielęgnacji paznokci oczywiście w dziale dziecko zebraliśmy też inne akcesoria w które warto się zaopatrzyć dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym działem Dziecko. W kategorii Pielęgnacja paznokci noworodków znajdziecie różne produkty które polecamy. Przede wszystkim zalecamy używanie specjalnych nożyczek z zaokrąglonymi końcówkami i cienkimi ostrzami Możesz także zdecydować się na mini obcinacz/cążki. W Formommy znajdziecie również śliczne spersonalizowane zestawy do pielęgnacji paznokci w kolorze niebieskim i różowym. I tak dla małej dziewczynki różowy zestaw do manicure od Akuku a dla małego gentlemana niebieski świetny pierwszy zestaw w kosmetyczce- Nożyczki (o cienkich metalowych ostrzach i zaokrąglonych krawędziach) oraz cążki pomogą pewnie i bezpiecznie obciąć drobne paznokcie, a pilniczek z łatwością usunie nierówności paznokcia chroniąc dziecko przed zadrapaniem. Natomiast miękka szczotka oraz grzebyk z antypoślizgowym uchwytem pozwolą zatroszczyć się o główkę maleństwa. Jeśli szukacie innych zestawów dbających o paznokcie malucha zajrzyjcie tutaj.

Dezynfekcja nożyczek i cążek dla niemowląt

Zapamiętaj, że zawsze trzeba przestrzegać zasad higieniczny a podczas obcinania paznokci u noworodka lub małego dziecka to absolutna podstawa. Pozostali członkowie rodziny nie mogą używać tych samych akcesoriów toaletowych, co niemowlę. Dla zachowania najwyższej higieny, po każdym obcinaniu paznokci dokładnie oczyszczaj i dezynfekuj nożyczki i cążki maluszka środkiem z dodatkiem alkoholu. Przechowuj tego typu akcesoria w miejscu niedostępnym dla dzieci i jeśli zauważysz, że są uszkodzone, wymień je na nowe.

Komfort Twój i Twojego dziecka jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego znajdziesz u nas wszystkie potrzebne akcesoria zarówno na czas ciąży jak i po porodzie, niezbędne dla mamy i maleństwa

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

wkładki laktacyjne, kolektory pokarmu

osłonki na sutki, majtki poporodowe

ubranka dla niemowląt, biustonosze do karmienia

Oraz wiele innych akcesoriów na okres ciąży i karmienia

Kolor
Marka
pixel