Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

CANPOL

Canpol to firma która powstała w Polsce 1990 roku. Dzięki pasji i wierze że można stworzyć najlepsze produkty własciciele firmy odnieśli międzynarodowy sukces. Obecnie firma dostarcza akcesoria dla dzieci i mam w ponad 50 krajach. Firma stawia na rozmowy z doświadczonymi mamami i na własną nowoczesną produkcję dzięki czemu może dostarczyć rodzicom i dzieciom doskonałe produkty najwyższej jakości tworzone przez ludzi, dla ludzi. W ofercie naszego sklepu internetowego Formommy posiadamy starannie wyselekcjonowane akcesoria przeznaczone dla niemowląt, małych dzieci oraz przyszłych i młodych mam od marki Canpol. Są to wysokiej klasy produkty zaprojektowane i wykonane przy wykorzystaniu wiedzy doświadczonych mam, dzięki czemu maleństwa i mamy są zawsze w dobrych doświadczonych rękach.

 

Produkty marki CANPOL :

Znajdziecie u nas m.in. butelki, gryzaki, termometry, książeczki dla większych dzieci czy też podkłady poporodowe, majtki jednorazowe oraz wkładki laktacyjne dla mam.

Jednym słowem...

 

Canpol to kilkudziesięcioletnia wiedza i doświadczenie oraz wieloletnie rozmowy z doświadczonymi mamami i europejska innowacyjność w dostarczaniu dzieciom i rodzicom tego co najlepsze.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Rozmiary
  • Ubrania
Kolor
Wzór
pixel