Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

MILK & LOVE

Milk & Love to marka stworzona z myślą o mamach, które chcą cieszyć się każdą chwilą macierzyństwa, zwłaszcza podczas karmienia piersią. Założycielka marki, Karolina Kurzela, sama będąc mamą, pragnęła stworzyć kolekcję odzieży, która nie tylko ułatwi karmienie w każdej sytuacji, ale również zapewni wygodę, ciepło i styl zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscach publicznych. Karmienie piersią to dla Karoliny coś więcej niż tylko sposób na zaspokojenie głodu dziecka – to budowanie wyjątkowej więzi i zaufania między mamą a dzieckiem. Właśnie z tego przekonania zrodził się pomysł na Milk & Love. Marka powstała, aby otulić ciążowy brzuszek i później ułatwić karmienie piersią, oferując ubrania, które są funkcjonalne, modne i wygodne.

Nazwa marki nie jest przypadkowa. Mleko i miłość łączą się podczas karmienia piersią, tworząc niezapomniane chwile pełne bliskości, czułości i dotyku. To wyjątkowy czas, kiedy między mamą a dzieckiem buduje się niepowtarzalna więź. Ubrania Milk & Love są projektowane tak, aby wspierać mamy w tych chwilach, zapewniając im komfort i swobodę.

Jednym słowem...

Milk & Love to marka, która kładzie ogromny nacisk na jakość. Wszystkie ubrania są szyte w Polsce z najwyższej jakości dzianin, które przeszły rygorystyczne testy Oeko-Tex Standard 100. Dzięki lokalnej produkcji, marka ma pełną kontrolę nad procesem produkcji, co pozwala na utrzymanie wysokich standardów jakościowych. Wybierając odzież ciążową i do karmienia Milk & Love, wspierasz polską gospodarkę i małą, rodzinną firmę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Rozmiary
Kolor
Wzór
Przedziały cenowe
pixel