Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

BIBS

Założona w 1978 roku firma Bibs jest duńską marką produkującą produkty najwyższej jakości dla noworodków, małych dzieci i ich rodziców.

Wszystkie produkty firmy Bibs są projektowane w siedzibie głównej w Nordhavn w Danii, a produkty wykonane z tworzywa sztucznego są wytwarzane w zakładzie produkcyjnym w Hillerød również w Danii.
Miękkie i elastyczne smoczki dla niemowląt Bibs to charakteryzują się wyjątkową prostotą i elegancją w stylu retro. Bestsellerowe smoczki niemowlęce podbijają serca rodziców i dzieci na całym świecie. Produkty najwyższej jakości nie zawierają BPA, ftalanów ani PVC. Każdy element smoczków został zaprojektowany we współpracy z neonatologami, dzięki czemu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną dostosowaną do wieku maluszka.

 

Produkty marki Bibs :

Bibs specjalizuje się w produkcji zawieszek, smoczków uspakajających, gryzaków, pudełek ochronnych i wiele innych produktów dla maluchów. Firma pozyskuje materiały, produkuje, testuje i certyfikuje zgodnie z najwyższymi standardami na rynku.

Jednym słowem...

Bibs to międzynarodowa firma o bardzo kreatywnym sposobie myślenia oraz innowacyjnej organizacji produkcji. Oferują produkty wyprodukowane w sposób zrównoważony, bezpieczny i estetyczny. Pozyskują materiały, produkują, testują i certyfikują zgodnie z najwyższymi standardami na rynku, aby zapewnić swoim małym klientom produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Kolor
pixel