Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Podgrzewacze i Sterylizatory do butelek

Bezpieczne podgrzewacze do mleka

Podgrzewacze do butelek są produktem który zyskuje coraz większą popularność wśród rodziców małych dzieci. Są proste w obsłudze, pozwalają na szybkie podgrzanie mleka oraz pomagają w zachowaniu czystości. Podgrzewacze mogą być stosowane w domu, świetnie sprawdzają się podczas podróży, rodzinnych wycieczek bądź wizyt u znajomych. Są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, które pozwalają na utrzymywanie stałej temperatury posiłku, podgrzewanie butelek oraz gęstszych pokarmów dla niemowlaków. Są precyzyjne, zabezpieczają przed przegrzaniem. Dodatkowo są kompatybilne z większością dostępnych na rynku buteleczek lub słoiczków. Podgrzewacz BabyOno to niezawodny sprzęt od marki znanej wszystkim mamą, zaprojektowany z myślą o waszej wygodzie i ciepłym posiłku malucha.

Wygodne sterylizatory do butelek

Niektóre modele podgrzewaczy butelek mają dodatkową funkcję sterylizacji. Pozwalają na zachowanie wysokiej higieny, pomagają w utrzymaniu czystości oraz dbaniu o zdrowie dziecka. Jest to dodatkowa zaleta podgrzewaczy, która świetnie sprawdzi się zwłaszcza w czasie podróży z niemowlęciem. Oprócz butelek można sterylizować również gryzaki bądź smoczki. Jest to świetna opcja dla dzieci, które są wrażliwe i cierpią na alergie. Na stronie naszego sklepu ForMommy dostępny jest także model, który nie tylko podgrzewa i sterylizuje butelki, lecz także pozwala na gotowanie jajek na parze oraz wyciskanie cytrusów. Wyparzacze do butelek są proste i bezpieczne w obsłudze, więc nawet starsze dzieci mogą pomóc w przygotowywaniu pokarmu dla młodszego rodzeństwa. Podgrzewacze do mleka są genialnym pomysłem na prezent dla niemowlaka, który ułatwi życie rodzicom oraz pomoże w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Zalety podgrzewaczy z funkcją sterylizacji w Formommy:

• podgrzewacz i sterylizator 2w1

pasuje do większości butelek i słoiczków

• zabezpieczenie przed przegrzaniem

• automatyczne wyłączenie po wyparowaniu wody

• szybkie i precyzyjne podgrzewanie

• zakres temperatury od 25 do 100°C

• funkcja podtrzymania stałej temperatury

Sprawdź także wygodne odciągacze do mleka dostępne w naszej ofercie.

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział Dziecko i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, gryzaki

ubranka dla niemowląt, sylikonowe łyżeczki

pixel