Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

BABYONO

To polska firma z zabawkami i akcesoriami dla dzieci powstała w Poznaniu w 1990r. Firma BabyOno działa na naszym polskim rynku już od ponad 30 lat - dzięki temu maja bezcenne i wyjątkowo duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji artykułów dla dzieci. Ze względu na duże doświadczenie BabyOno dba zarówno o młodych rodziców jaki maleństwa. Firma bez trudu spełnia wygórowane normy jakości i bezpieczeństwa, jakie obowiązują w Unii Europejskiej. BabyOno zwraca szczególną uwagę na proces certyfikacji produktów i kontroli na każdym poziomie produkcji.

Od BabyOno w naszym sklepie znajdziecie produkty które przydadzą się w czasie ciążowej przygody i porodu. Akcesoria dla noworodka, niemowlaka i dla większego malucha, a dla młodych mam cały asortyment podkładów poporodowych, wkładek laktacyjnych, akcesoria kąpielowe, zabezpieczenia do domu, czy zabawki.

 

Jednym słowem...

BabyOno wspiera Cię w Twoim macierzyństwie. Produkty firmy są przy kobietach i ich dzieciach w wielu ważnych momentach życia jak : poród i pierwszy krzyk ,pierwsza kąpiel, spacer, pierwszy ząbek, pierwszy posiłek, pierwszy krok. Zabawa i nauka. BabyOno pomaga bezpiecznie rosnąć i się dobrze się rozwijać Twojemu maleństwu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Rozmiary
Kolor
Wzór
Przedziały cenowe
pixel