Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Kosze na zabawki

Uporządkowany pokój dziecka

Kiedy w naszym życiu pojawia się dziecko oznacza to wiele zmian nie zawsze łatwych. Staramy się odpowiednio przygotować nowy pokój, w którym zawitają akcesoria do pielęgnacji noworodka, ubranka, pluszaki i mnóstwo zabawek. Przygotowanie pokoju może być ogromnym wyzwaniem, ponieważ chcesz doszlifować każdy szczegół, żeby cieszył oko Twojej pociechy. Jednym z potrzebnych elementów w przestrzeni dziecięcego pokoju jest kosz na zabawki, który nie tylko spełnia funkcję estetyczną, ale przede wszystkim ma za zadanie organizować przestrzeń po całodziennej zabawie ulubionymi zabawkami.

Jakie pojemniki na zabawki są dostępne w Formommy?

Pojemniki na zabawki występują w różnych kolorach i są wykonane z różnych materiałów, więc wybór jest wręcz nieograniczony. Częstym kryterium padającym przy ich wyborze jest przede wszystkim kolorystyka, żeby pojemnik pasował do pokoiku urządzonego z myślą o maluchu. Jeżeli Twoje dziecko przejawia zainteresowanie zwierzętami, to zakup wzorzyste kosze np. w szopy lub jelonki, postawcie też na które oferują malunki z liskami albo jednorożcami. Nasze oko z pewnością ucieszy też ponadczasowy wzór gwiazdki.

Po co inwestować w kosze na zabawki

Różne pojemniki, pudełka lub kosze na zabawki to jeden ze sposobów na to, aby zapanować nad dziesiątkami szpargałów w pokoju malucha. Fajnie dobrane kolorowe pudła lub kosze na zabawki będą nie tylko sposobem na przechowywanie, ale również ładną dekoracją pokoju kiedy zabawek w otoczeniu dziecka przybędzie i ciężko będzie nad nimi zapanować. Wygodnym rozwiązaniem będzie zakup pudełek i koszy na zabawki, które pomieszczą wszystkie skarby malucha. Dzieciaki uwielbiają kosze na zabawki z postaciami z ulubionych bajek. Śliczne barwne pudła na zabawki są świetnym uzupełnieniem aranżacji pokoju dziecka. Zachęcamy też do zapoznania się z pojemnikiem od firmy Akuku doskonałym na wodne zabawki których dziecko używa w wannie.

Karuzele do łóżeczka

Lampki nocne i projektory

Zabawki i zawieszki do łóżeczka i wózka

Zabawki kąpielowe

Oraz inne niezbędne artykuły dla maluszka i mamy w czasie ciąży i okołoporodowym 

Kolor
pixel