Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Książki dla rodziców

Książki - poradniki dla rodziców

Dzisiejsi rodzice mają dostęp do ogromnej ilości informacji na temat ciąży, porodu, wychowania czy też opieki nad dzieckiem. Duża ilość poradników na rynku może być bardzo przytłaczająca ponieważ wychowanie dzieci i budowanie relacji to bardzo indywidualna sprawa.
Książek o rozwoju dziecka oraz o tym jak być lepszym rodzicem i budować zaufanie jest sporo, bardzo często trudno jest z nich wybrać to co akurat przyda się właśnie nam. Dobrze jest być świadomym metod rekomendowanych przez psychologów i pedagogów.

W Formommy w tej kategorii znajdziecie książki dla rodziców

Naszym zdaniem pokazują proste i praktyczne rozwiązania dostępne dla każdego rodzica od planowanego zajścia w ciąże, kolejno przez zmiany pieluchy do pracy jaką jest wychowanie dziecka.
Książki rodzicielstwo to seria poradników napisana przystępnym językiem dedykowana zarówno dzieciom jaki rodzicom. Z naszych książek możesz dowiedzieć się jaka jest różnica pomiędzy porodem naturalnym a cesarskim cięciem. Czytając naszą książkę np. poród naturalny, zdobędziesz wiedzę i poczucie bezpieczeństwa jakiej również dorośli potrzebują. Kolejna książka z serii dla rodziców oparta na doświadczeniu autorki to kolejny etap w naszym rozwoju czyli karmienie piersią. Praktyczny i mądry przewodnik po całym okresie karmienia piersią, od ciąży do okresu odstawienia od piersi.

W kategorii książki rodzicielstwo - zostały wyselekcjonowane najlepsze książki

dla rodziców niezależnie od tego czy zostajesz pierwszy raz rodzicem czy już nauczony trudnymi doświadczeniami potrzebujesz wsparcia jakim jest lektura o wychowaniu dzieci.
Jak pokazują autorki żeby dzieci nas słuchały i były pewne naszej miłości trzeba tak do nich mówić żeby dzieci nas rozumiały. Ważnym aspektem jest punkt widzenia dziecka, to jak nas postrzegają i co myślą małe dzieci czyli mali ludzie.

Mądrzy rodzice wiedzą że pomoc w wychowaniu dzieci

oraz planowanie pracy dzieci nie jest prosta sprawą dlatego mimo iż każda droga i kontakt z innymi ludźmi kształtują mózg dziecka to dobra książka może wskazać drogę na którą rodzic powinien pokierować Siebie i dziecko.

Poradniki Natuli pomagają w rozwoju dziecka

pokazują czym jest pozytywna dyscyplina w przypadku niepotrzebnej złości ale również służą pomocą jak świadomie wesprzeć kształtująca się seksualność dziecka.
Rozwój seksualny dzieci to książka napisana prostym językiem dla rodzica malucha ale również dla rodzica nastolatka. Wybierając jedną książkę przekonasz się że nasze to łatwe lektury oraz przystępny język pomocny w wychowaniu dzieci. Jak pomóc dziecku kiedy zjada go poczucie winy? Kompendium wiedzy już dziś jest w zasięgu Twojej ręki.

Nie wahaj wybierz poradnik dla rodziców

który jest w zasięgu Twojej ręki. Przeczytaj o złości oraz konfliktach w rodzinie które przecież nikomu nie są obce. Zobacz że do wychowywania dzieci mimo iż są często nieprzewidywalne można się przygotować.
Wszystko po to, by wspólne chwile z dzieckiem były przepełnione radością, miłością i spokojem.

Dlaczego wybrać poradnik dla rodziców?

To, czemu warto przeczytać każdy nasz poradnik to fakt, że są one napisane łatwym do zrozumienia językiem, tak aby czytanie było przyjemne. Eksperci w każdej książce pokazują rozwój dziecka na podstawie również własnych doświadczeń uważamy że podczas wychowania dzieci taka pomoc może być bezcenna.

Nawet najszczęśliwsze dziecko ma swoje problemy

Dziecko bardzo emocjonalnie reagują na oznaki przemocy w swoim otoczeniu, koniec świata dla malucha to prozaiczna rzecz której dorosły nie dostrzega, też kiedyś byliśmy dziećmi może warto wrócić do początku tej drogi żeby zrozumieć dzieciństwo?

Rodzicielstwo bliskości

Autorka książki wyjaśnia dokładnie różnice pomiędzy radykalnym wychowaniem a podejściem do dziecka w sposób który pokaże naszą miłość, a co najważniejsze będziemy w stanie zrozumieć bardziej nasze dziecko. Jeśli chcesz się znaleźć w samym sercu emocji dziecka już dziś sprawdź czym jest proponowana metoda.

Każda nasza książka dla rodziców małych dzieci

da Ci możliwość poprowadzenia Twojej podróży rodzinnej dzięki dostosowanym do Twoich potrzeb wskazówkom, na których można zbudować solidne podstawy w całym procesie stawania się rodzicami. Proponowane metody pokażą że dziecko to ważny członek naszej rodziny który ma również swoje zdanie i potrzeby. Kompetentne dziecko to dar, już dziś pomóż zdobyć swojemu dziecku pewność siebie, nawet mały bobas zasługuje na wybór a drogę na razie wskazuje mu kompetentny rodzic. Każda książka oparta na doświadczeniu rodzica to intelektualny skarb my zebraliśmy dla was komplet wartościowych książek, od czego zacząć jaką metodę wychowania wybrać? Nagród i kar czy bliskości? Mamy nadzieję że nasze poradniki pomogą Ci zrozumieć Twoje dziecko i dzieciństwo. Oczywiście z każdej książki dowiemy się różnych przydatnych rzeczy, już dziś postaw na nasz dział wybranymi dla Ciebie poradnikami.

pixel