Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

TEYLI

Teyli to ceniona polska marka specjalizująca się w produkcji bielizny damskiej, która rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. Opatentowane logo TEYLI jest symbolem ich zaangażowania w unikalność i jakość produktów. Od początkowych modeli bielizny damskiej, Teyli rozwija swoją ofertę, obejmując ponad 200 różnych konstrukcji. Oferta skierowana jest również na bieliznę ciążową, w tym biustonosze i majtki wykonane z ekologicznych materiałów, zapewniające wygodę i wsparcie w tym szczególnym okresie.

Firma kładzie duży nacisk na jakość, testując każdy surowiec wielokrotnie przed produkcją, aby zapewnić trwałość, komfort noszenia i bezpieczeństwo użytkowania swoich produktów. Teyli nieustannie rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe wzory i kolekcje, które spotykają się z uznaniem klientów na całym świecie. Dzięki swojej globalnej dystrybucji, produkty Teyli są dostępne w Europie, Azji, Ameryce Północnej, Australii i Afryce, współpracuj z wieloma sklepami internetowymi i dystrybutorami. Teyli jest znanym wyborem dla kobiet poszukujących modnej i funkcjonalnej bielizny damskiej, w tym bielizny ciążowej, zapewniającej nie tylko komfort, ale także estetykę i wsparcie na każdym etapie ciąży.

 

Jednym słowem...

Dbałość o każdy szczegół pod początku produkcji sprawia że marka Teyli jest nie tylko liderem w swojej branży, ale także preferowanym wyborem dla kobiet poszukujących wysokiej jakości, modnej i funkcjonalnej bielizny damskiej na każdą okazję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Rozmiary
Kolor
Przedziały cenowe
pixel