Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Woreczki na zużyte pieluszki

Pachnące woreczki na zużyte pieluszki

Pachnące woreczki to higieniczny i bardzo wygodny sposób, żeby pozbyć się zużytych pieluszek oraz brudnych mokrych chusteczek. Woreczki pachną i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Dobrze kryjący kolor skrywa zawartość woreczka, a proste wiązane pozwala na szczelne zamknięcie. Wielkość woreczka jest na tyle duża, że mieści pieluszki we wszystkich rozmiarach wraz z zużytymi chusteczkami i wacikami. Woreczki idealnie się sprawdzają podczas podróży, spaceru. Woreczki nasączone są specjalnym składnikiem o tak dobranym zapachu, aby neutralizować nieprzyjemny zapach.

Łatwo i wygodnie

Woreczki łatwo wyjmuje się z opakowania, które można bez problemu ponownie zamknąć, a ich niebieski kolor skrywa zawartość woreczka. Praktyczne uszy pozwalają na łatwe zawiązanie i szczelne zamknięcie woreczka. Następnie wystarczy wyrzucić całą zawartość do kosza na śmieci nie martwiąc się, że nieprzyjemne zapaszki wydostaną się na zewnątrz.

Praktyczne i uniwersalne

Wielkość woreczka jest na tyle duża, że bez problemu mieści pieluszki we wszystkich rozmiarach wraz z zużytymi podczas przewijania chusteczkami i wacikami. Baby Ono lub Akuku jak zawsze zadbały o rodziców także i pod tym względem. Woreczki doskonale sprawdzą się w domu, na spacerze, czy podczas wizyty u znajomych. Mając przy sobie kilka woreczków nie będziesz musiała się martwić gdzie i jak wyrzucić brudną pieluszkę.

Komfort Twój i Twojego dziecka jest dla nas najwyższym priorytetem, - dlatego nasz sklep zadbał o to żebyś znalazła wszystkie potrzebne akcesoria zarówno na czas ciąży jak i po porodzie, niezbędne dla mamy i maleństwa.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

pieluszki wielorazowe, pieluszki jednorazowe

osłonki na sutki, majtki poporodowe

ubranka dla niemowląt, okrycia kąpielowe

Oraz wiele innych akcesoriów na okres ciąży i karmienia. Odwiedź nasz sklep internetowy i wybierz zakupy bez wychodzenia z domu.

Marka
pixel