Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Śpiwory i otulacze

Komfort i ciepło maluszka są niezwykle ważne o każdej porze roku, ale zwłaszcza zimą trzeba o to szczególnie zadbać. Gdy za oknem pojawiają się minusowe temperatury, nie warto rezygnować ze spacerów! Właśnie z myślą o takich wyjściach mamy do dyspozycji ciepłe śpiworki zimowe do wózka, dzięki którym taki spacer będzie czystą przyjemnością.

Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę model, aby każdy mógł znaleźć dla siebie ten idealny. Dobieraj kolor śpiworka do wózka, wybierz taki rozmiar, materiał i sposób zapięcia, jaki będzie najlepszy dla twojego maluszka!

Śpiworki do wózka na zimowy spacer

We wszystkich naszych produktach stawiamy na wysokiej jakości materiały, estetyczny design, a przy tym także skupiamy się na praktycznych rozwiązaniach. Nasze śpiworki dla dzieci do wózka mają wygodne zapięcia, w postaci zamka błyskawicznego. Dzięki temu śpiworek jest szczelny i nie przepuszcza zimna, a do tego w razie potrzeby można go szybko odpiąć i np. wyjąć malucha.

Za ciepło i komfort, jakie dają dziecku nasze śpiworki, odpowiadają kilkuwarstwowe materiały. Pod zewnętrzną warstwą materiału znajduje się zawsze dodatkowa warstwa ocieplająca, a do tego jeszcze miły polarek wewnątrz. Rodzicom też musi być ciepło w trakcie zimowego wyjścia! Z pewnością przydatne okażą się mufki do wózka, które ochronią dłonie przed zimnem, mroźnym wiatrem i ewentualnym śniegiem czy deszczem.

Na co zwrócić uwagę, przeglądając śpiwory do wózka?

Zimowe śpiworki do wózka mogą być bardzo różne, co trzeba mieć na uwadze podczas zakupu. Są takie modele, które są uniwersalne i pasują zarówno do wózka głębokiego, jak i spacerowego czy nawet na sanki, ale nie zawsze tak będzie. Modele o dłuższych wymiarach to zazwyczaj śpiwory do wózka spacerowego, więc warto zwrócić na to uwagę.

Kolejny aspekt to wodoodporny materiał z zewnątrz. Opady deszczu czy śniegu podczas zimowych spacerów to coś, czego nie da się uniknąć. Taka wodoodporna powłoka ochroni maluszka przed zmoknięciem.

Kolor
pixel