Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Pojemnik na smoczek

Bezpieczne pojemniki na smoczek od Formommy

Chyba każdy rodzic przyzna, że ciężko byłoby sobie wyobrazić początkowe dni i miesiące życia dziecka bez pomocy jednego magicznego przedmiotu — smoczka. Ten prosty i stary jak świat gadżet nie tylko wycisza i uspokaja malucha, ale również pomaga mu zasnąć i zaspokoić odruch ssania. Jako rodzic na pewno wiesz, jak ciężko jest zadbać o czystość smoczka, zwłaszcza w trakcie wyjść lub podróży. Pojemniczki na smoczek to doskonałe rozwiązanie na ten problem.

Dlaczego warto kupić pojemniki na smoczki?

Chociaż mogłoby się wydawać, że pojemniki na smoczek to zbędne akcesoria, które będą tylko zbierać kurz na półkach, szybko okazuje się, że są one niesamowicie przydatne, jeśli często wychodzimy z naszym niemowlakiem na spacery, podróżujemy lub po prostu chcemy zadbać o czystość i sterylność smoczka w domu. 

Dzięki jakościowym pojemnikom na smoczki, które są wykonane bez użycia szkodliwego Bisfenolu A, z łatwością znajdziesz smoczek w torebce lub walizce. A jak wszyscy wiemy, czas jest niesamowicie ważnym czynnikiem, zwłaszcza jeśli płacz dziecka staje się głośniejszy z każdą sekundą. Bezpieczne pojemniki na smoczki to również ogromne ułatwienie dla rodziców, którzy nie muszą za każdym razem wyparzać cumelka przed użyciem.

Jeśli szukasz funkcjonalnych pojemników na smoczek, postaw na rozwiązania przygotowane przez nasz sklep. Jesteśmy firmą, która podziwia pracę i wysiłek młodych mam, dlatego staramy się robić wszystko, aby chociaż trochę ułatwić Twoje codzienne zadania. 

Pojemniczki i ich właściwości w sklepie Formommy :

Pojemniki BabyOno - Ochronią smoczek dziecka przed zabrudzeniami, są wygodne w użyciu i łatwe do zamocowania. Elastyczne zapięcie pozwala na przymocowanie pojemnika do wózka, fotelika lub torby spacerowej.

  • Pojemnik zapewnia skuteczną ochronę przed zabrudzeniami na spacerze, podczas podróży i w domu

  • Umożliwia bezpieczne i higieniczne przechowanie smoczka w Twojej torbie i kieszeni

  • Produkt BabyOno jest wykonany z bezpiecznego tworzywa, nie zawierającego Bisfenolu A

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki na smoczek w wielu kolorach. Produkty te wykonane są w pełni z bezpiecznych materiałów i doskonale uchronią przed groźnymi zarazkami. 

Szukasz nowych smoczków uspokajających? Przychodzimy z pomocą!

Sprawdź także butelki dla niemowląt oraz termoopakowania na butelki, które będą pomocne przy każdym wyjściu z domu.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, gryzaki

ubranka dla niemowląt, sylikonowe łyżeczki

Kolor
pixel