Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Aspiratory do nosa

Pomoc przy zatkanym nosku i uciążliwym katarze

Zatkany nosek jest bardzo uciążliwy dla każdego malucha. Nawet nam, dorosłym, katar potrafi utrudnić codzienne funkcjonowanie, a przecież potrafimy samodzielnie wydmuchać nos. Maluszkowi nie wytłumaczymy, w jaki sposób może sobie pomóc dmuchając w chusteczkę, dlatego to po naszej stronie leży pomoc im w uporaniu się z katarkiem. Z myślą o tej pomocy, powstała kategoria Aspiratory do nosa dla niemowląt oraz dla starszych dzieci.

Główną misją i zadaniem aspiratora jest usuwanie wydzieliny z nosa dziecka, aby przywrócić mu swobodę oddychania. Jakie aspiratory do nosa dla noworodka znajdziesz w naszej ofercie? Wybraliśmy różne modele, spośród których każdy rodzic może dobrać sprzęt według własnych preferencji.

Mamy zarówno takie aspiratory do nosa, które działają manualnie, jak i takie jak Sopelek3+ vacum aspirator do odkurzacza który po prostu podłącza się do specjalnego odkurzacza, który sam odciąga katar. Pamiętaj, że w przypadku aspiratorów, niezwykle ważna jest końcówka. Powinna być elastyczna i gładko zakończona, aby nie podrażnić delikatnej śluzówki noska.

Sprawdzone aspiratory do nosa dla dzieci

Do grona najpopularniejszych aspiratorów do nosa dla niemowląt należą tzw. gruszki, używane od wielu pokoleń i uznawane za jedne z najskuteczniejszych. Ich konstrukcja oraz użycie są bardzo proste. Wystarczy jedynie zacisnąć gruszkę, a następnie wsadzić delikatnie końcówkę do noska dziecka i puścić. Efekt zassania powinien usunąć zalegającą wydzielinę. Rodzice cenią je sobie także za łatwy sposób czyszczenia i poręczność, dzięki czemu taką gruszkę można mieć zawsze pod ręką, gdy maluch złapie katar.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

zestawy do włosów, artykuły higieniczne

pielęgnacja małych paznokci, majtki poporodowe

ubranka dla niemowląt, okrycia kąpielowe

Oraz wiele innych akcesoriów na okres ciąży i karmienia. Odwiedź nasz sklep internetowy i wybierz zakupy bez wychodzenia z domu.

Kolor
pixel