Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Wygodna bielizna poporodowa

Bielizna poporodowa

Poród oraz okres połogu to szczególny czas dla każdej kobiety, dlatego należy zadbać nie tylko o dzieci w tym czasie, ale również o samą siebie.
Majtki poporodowe to standard i konieczność dla świeżo upieczonych mam. W pierwszych dniach połogu częste wietrzenie okolic intymnych oraz swobodny przepływ powietrza ułatwiają proces gojenia.
Nieodłączną częścią każdej wyprawki zwłaszcza przy porodzie naturalnym jest podkład higieniczny oraz poporodowe majtki które utrzymają go na właściwym miejscu teraz idealnie zastąpią używana na co dzień bieliznę. W okresie połogu, który średnio trwa około 6 tygodni majtki poporodowe to absolutna konieczność.
Rozróżniamy dwa rodzaje tej bielizny: majtki poporodowe jednorazowe oraz majtki poporodowe wielorazowe. W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w każde z nich.

Majtki poporodowe jednorazowe

To bielizna wyszczuplająca po porodzie która skonstruowana została z myślą o nie drażnieniu ran poporodowych, zapewniająca swobodną cyrkulację powietrza intymnych miejsc po porodzie naturalnym.
Mogą być wykonane z różnych materiałów. Według panujących standardów majtki poporodowe powinny być przewiewne i delikatne, a podstawową funkcją majtek jednorazowych w szpitalu w okresie połogu jest utrzymanie podkładów poporodowych na swoim miejscu. Rodzaj porodu jaki wybierze przyszła mama nie ma wpływu na to które majtki poporodowe będą dla niej lepsze. Majtki poporodowe Canpol babies pakowane po 5 sztuk nie są dopasowane do ciała dzięki czemu również po cesarskim cięciu możemy cieszyć się z przewiewnego materiału a delikatna gumka również w tym przypadku ułatwia noszenie na brzuchu i nie powoduje podrażnień. Przez pierwsze dni w połogu zwłaszcza po naturalnym porodzie, kobieta potrzebuje komfortu i wygody nie musi myśleć o praniu bielizny a specjalne majtki poporodowe siateczkowe utrzymają podkłady poporodowe na odpowiednim miejscu. Odchody połogowe oraz majtki jednorazowe mogą spokojnie wylądować w koszu na śmieci.

Majtki poporodowe jednorazowe

to produkt delikatny do stosowania od razu po naturalnym porodzie ułatwia gojenie rany oraz nie trzeba prać go w pralce.

Majtki wielorazowe poporodowe wielokrotnego użytku

Siateczkowe majtki poporodowe Baby ono lub Akuku pakowane po 2 sztuki wykonane ze specjalnej siateczki również utrzymują podkład higieniczny oraz podkłady poporodowe na miejscu, elastyczne przyleganie do ciała jakim charakteryzują się te majtki siateczkowe, pozwala na łatwiejsze gojenie rany po cesarskim cięciu, utrzymuje brzuszek po ciąży w dobrej kondycji .

Majtki poporodowe wielorazowe

dostępne na naszej stronie to komfort dla podrażnionego brzucha, zarówno w szpitalu jak i w domu ułatwia kobiecie zadanie jakim jest zmiana bielizny w tym trudnym okresie po ciąży.
Dostępne akcesoria na naszej stronie jak podkłady poporodowe również z powodzenie przydadzą się do szpitala ich cena jest bardzo przystępna dla młodej mamy.
Tak naprawdę liczy się Twój wybór i nie ważne czy będą to majtki poporodowe jednorazowe czy wielorazowego użytku wśród naszych produktów znajdziesz absolutnie wszystko czego potrzebujesz w różnych rozmiarach i z najlepszych dostępnych materiałów.

Które majtki poporodowe są lepsze?

W naszej firmie uważamy iż majtki jednorazowe i majtki wielorazowe są bardzo dobre i tak naprawdę warto zaopatrzyć się w obydwa rodzaje.
Dla nowych matek poród może być emocjonalnym rollercoasterem, a także fizycznym dyskomfortem. Dlatego też dobór dobrej bielizny jest tak potrzebny w tym momencie.

Majtki poporodowe w Formommy

są ultra wygodne i bezpieczne, nie musisz się martwić o pranie. Majtki poporodowe zapewniają istotne wsparcie w miejscach, które liczą się najbardziej - chronionych miejscach, takich jak rany lub wrażliwe części ciała dla których teraz ważne jest częste wietrzenie okolic intymnych. Bez powodowania dyskomfortu lub podrażnień. Ponadto, ich przemyślana konstrukcja zapobiega przeciekaniu i jest specjalnie dopasowana do zmieniającego się kształtu i rozmiaru mamy po porodzie.

Pozwól, aby Formommy zaopiekowało się Tobą

wybierz majtki poporodowe na naszej stronie, zobacz jak łatwo dopasujesz rozmiar od S do XXL. Ułatw sobie utrzymanie higieny, zobacz jak ważne teraz dla kobiety jest gojenie ran. Zaopatrz się w majtki poporodowe jednorazowe oraz majtki poporodowe siateczkowe i zakochaj się w wygodzie obu rodzajów.

Rozmiary
Marka
pixel