Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Drewniane

Komfortowe i lekkie gryzaki drewniane dla niemowląt

Ząbkowanie u każdego szkraba przebiega inaczej. Większa część maluchów kłopota się z bolesnością dziąseł, oraz z wyrzynającymi się ząbkami. Chcemy pomóc wam zmniejszyć bolesność tego nieodwracalnego procesu, namawiając na wybór gryzaków z drzewa. Gryzaki w naszej ofercie wykonane są z drzewa klonowego które nie jest twarde, i pozwala na delikatny masaż dziąseł. Produkt idealnie sprawdzi się w w załagodzeniu bólu dziąseł i pomoże w trudnym ząbkowaniu. Wypustki na gryzaku zapewniają dziecku przyjemne uczucie masażu, uwalniając je od swędzenia i bólu.

Drewniany gryzak dla niemowląt ze względu na swoje naturalne właściwości antybakteryjne zapobiega wprowadzaniu do ust drobnoustrojów, w tym tych, które mogą wywoływać próchnicę. Drewno na gryzaki jest specjalnie suszone i szlifowane. Nie nasiąka śliną i nie pęcznieje podczas gryzienia. Nie ma w nim drzazg!

Jeśli szukasz innych bezpiecznych gryzaków dla niemowląt, sprawdź także gryzaki wodne dostępne w naszej ofercie.

Poznaj naszą ofertę drewnianych gryzaków

W naszym sklepie czeka na Ciebie bardzo szeroki wybór drewnianych gryzaków. Oferta obejmuje produkty o wielu kształtach, rozmiarach również apaszki z gryzakiem z drzewa klonowego. Różne kształty wesołe zwierzątka lub sylikonowe dodatki nie pozwolą przejść obojętnie koło naszej oferty ani mamie ani małemu poszukiwaczowi przygód. Drewniane gryzaki od polskich producentów, dostępne w naszym sklepie to gwarancja wysokiej jakości oraz skuteczności. Materiały, z których są wykonane, posiadają niezbędne atesty i są w pełni bezpieczne - nawet od pierwszego miesiąca życia.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się znasza oferta i do wyboru gryzaczka który będzie odpowiadał waszej małej pociesze. Jeżeli macie jakieś pytania bardzo prosimy o kontakt wszystkie wątpliwości rozwieją nasi konsultanci.

Wzór
Marka
pixel