Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Smoczki uspokajające i akcesoria dla dzieci

Smoczki uspokajające na które warto postawić

Smoczki uspokajające to jeden z podstawowych elementów wyprawki niemowlęcej. Zaspokajają potrzebę ssania u noworodka, uspakajając i przynosząc wytchnienie – stąd też ich nazwa. Smoczek dla dziecka to taki wyjątkowy gadżet, często niezbędny w opiece nad maluchem przez pierwszych kilka miesięcy. Kiedy dziecko jest niespokojne, rozdrażnione czy zmęczone – smoczek uspokajający pozwala momentalnie wyciszyć emocje, sprawić, by poczuło się bezpiecznie. Bardzo ważne, aby smoczek był dopasowany do wieku dziecka, a materiały z których został wyprodukowany były całkowicie bezpieczne dla maluszka. Istotny jest również sam kształt smoczka uspokajającego – powinien on wspierać prawidłowy, tzn. zdrowy i naturalny rozwój jamy ustnej niemowlaka. Nasz sklep Formommy w kategorii smoczki uspokajające i akcesoria zebrał najlepsze naszym zdaniem produkty, które spełniają wszystkie powyższe warunki.

Smoczki dla noworodków, niemowląt, dzieci dostępne w Formommy:

Firma Bibs - Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego

Bibs Boheme - Kolekcja Boheme dzięki romantycznej i artystycznej sylwetce czerpie inspirację ze stylu bohemy z głębokim uznaniem dla Matki natury.

Firma Lovi- Dynamiczne smoczki uspokajające Lovi zostały stworzone przez lekarzy neurologopedów z myślą o ochronie odruchu ssania. Mają symetryczny kształt odzwierciedlający brodawkę sutkową

Firma BabyOno - Nowoczesna odpowiedź na naturalne potrzeby niemowląt. Smoczki w tej serii dostępne w różnych wielkościach odpowiednio do wieku dziecka

Akcesoria do smoczków

Kolorowe tasiemki - Tasiemka do smoczka to ciekawy i  stylowy dodatek do smoczka i ubranka dziecka. To wielkie udogodnienie dla rodziców oraz fajny nowoczesny design który możesz dobrać kolorystyczne do smoczka malucha lub do ubranka dziecięcego. Znajdziemy tu też wygodne pojemniki na smoczki - które ochronią smoczek dziecka przed zabrudzeniami, są wygodne w użyciu i łatwe do zamocowania.

Sprawdź także butelki dla niemowląt oraz termoopakowania na butelki, które będą pomocne przy każdym wyjściu z domu.

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział Dziecko i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, gryzaki

ubranka dla niemowląt, sylikonowe łyżeczki

Kolor
Marka
Przedziały cenowe
pixel