Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

BOCIOLAND

Bocioland jest polską firmą działającą na rynku od 2015 roku, zajmują się głównie produkowaniem wysokiej jakości akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji i opieki nad dziećmi oraz przyszłymi i młodymi mamami w okresie okołoporodowym i połogowym.

Produkty marki Bocioland :

Szeroki asortyment Bocioland obejmuje produkty dla dzieci w tym pieluszki i gryzaki które świetnie sprawdzą się jako prezent. Natomiast Mamom z pewnością przydadzą się podkłady poporodowe lub wkładki laktacyjne które gwarantują komfort pomiędzy karmieniem dziecka. Niezastąpiony na pewno też będzie termofor od Bocioland z pestek wiśni, który przyda się w zimne dni ale też w czasie choroby. Śmiało też można powiedzieć iż idealne kocyki - bezpieczne dla niemowląt i rodziców są kolejnym atutem tej polskiej firmy.

Jednym słowem...

Bocioland to Polska firma, której głównym interesem jest szczególne dbanie o zdrowie Mam i ich dzieci. Doskonale wiedzą, co to jest odpowiedzialne macierzyństwo - dlatego stale pracują nad poszerzaniem swojego asortymentu dla bezpieczeństwa, zabawy i wygody Mam i ich dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Kolor
Wzór
Przedziały cenowe
pixel