Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

CHICCO

Chicco jest producentem dużej ilości produktów i akcesoriów związanych z dziećmi i macierzyństwem. Jest to firma która działa na świecie od 60lat w ponad 100 krajach.

Założycielem firmy był Pietro Catelli, urodzony w Como w 1920 roku. Zaraz po wojnie był wędrownym sprzedawcom artykułów medycznych. W 1958 urodził się pierwszy syn Enrico, którego Pietro zdrobniale nazywał Chicco, wtedy zaproponował, aby do asortymentu medycznego firmy Artsana dołączyć artykuły dla maluchów, których w tamtych czasach było bardzo mało na rynku.

Tak Catelli zaczynając od 27 artykułów przeszedł do produkcji 900. Firma Chicco Artsana w latach 80-tych wkracza na międzynarodowy rynek. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w Como.

Chicco jest prężnie rozwijająca się marką, która dba o każde dziecko i jego rodziców.

 

 

Jednym słowem...

Dla marki Chicco i dla nas bardzo ważna jest dbałość o bezpieczeństwo, komfort i wygodę mamy i jej maleństwa. Firma przeprowadza testy i badania związane z rodzicielstwem i opieką nad niemowlakiem. Chicco na całym świecie dba o jakość produktów i zadowolenie małych i dużych klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej marki !

Kolor
pixel