Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Zabawki kąpielowe

Zabawki kąpielowe dla niemowlaka i małego dziecka

Kąpiel bywa stresująca dla malucha, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia, kiedy to dopiero przyzwyczaja się do kontaktu z wodą. Warto pokazać dziecku, że kąpiel to także świetna okazja do zabawy. W końcu twoja wanna może być namiastką basenu czy morza - wystarczy napuścić wodę, wrzucić zabawki do kąpieli dla niemowlaka i gotowe! Niezapomniana zabawa gwarantowana.

Zabawki do wody dla dzieci posiadają trzy funkcje. Przede wszystkim służą do zabawy. Poza tym zastosowaniem dodatkowo wspierają rozwój Pociechy, a także pomagają samym rodzicom przy nauce higieny. Wiele dzieci , zwłaszcza tym w wieku przedszkolnym, mycie się w ciepłej wodzie i pianie wcale nie kojarzy się z zabawa i wytchnieniem. Często Szkrab boi się wody lub stosowanych kosmetyków, które po prostu szczypią go w oczy. Dlatego tak często się wyrywa i płacze, gdy przychodzi czas na wieczorną kąpiel. Aby przekonać je do tego codziennego obowiązku, pokaż mu, że kąpiel może być fajną zabawą przyjemnością. Na pewno pomogą Ci w tym zabawki do wanny.

Kolorowe zabawki do kąpieli dla dzieci

Kaczuszka, hipcio, ośmiornica, a może wesoły krokodyl? Wielu gumowych przyjaciół chętnie dołączy do zabawy w wannie z twoim maluszkiem. W Formommy zabawki dla dzieci do kąpieli to różne kolorowe zwierzaki, które zainteresują dziecko na dłużej. Są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu spokojnie zmieszczą się w małej rączce dziecka. Dodatkowo każdy zwierzak posiada dziurkę, z której może tryskać wodą, co będzie dodatkową atrakcją podczas zabawy. Świetne dla dzieciaków będą również książeczki do kąpieli - często z piszczkiem. Książeczki kąpielowe to miękkie strony, które bawią i uczą rozpoznawania przedmiotów i postaci zwierząt oraz cyferek i liter. Mały rozmiar książeczki idealnie pasuje do rączek dziecka. Element piszczący zachęca do poznawania zabawki i rozwija zdolności manualne

Po zabawach i szaleństwach w wannie trzeba się porządnie okryć i wytrzeć! Sprawdź nasze ręczniki z kapturkiem i inne okrycia kąpielowe.

Praktyczne pojemniki na zabawki do wanny

W dziecięcym pokoju zazwyczaj zabawki malucha są schowane w pudełkach, koszach czy szufladach. Do wanny też przyda się jakiś pojemnik, który pomoże zapanować nad wieloma małymi zabawkami. W odpowiedzi na tę potrzebę, przygotowaliśmy szeroką ofertę praktycznych pojemników na zabawki do kąpieli.

Każdy z pojemników ma łatwe mocowanie, w postaci przyssawki, dzięki czemu zamontujesz go w dowolnym miejscu w okolicy wanny. Dodatkowo wyposażone są w dziurki, dzięki czemu woda może spokojnie ociekać, a same zabawki do wanny dla dzieci szybciej wyschną. Taki pojemnik to funkcjonalny produkt, który wiele ułatwia.

Zabawki wodne dla dzieci zyskały także dodatkowe funkcje. Już nie tylko unoszą się na wodzie! Do wyboru mamy więc zabawki, które:

  • Psikają wodą,

  • Samodzielnie pływają (po nakręceniu lub wciśnięciu specjalnego guzika),

  • Wypuszczają pianę lub bańki mydlane,

  • Świecą, wydają odgłosy lub grają melodie,

  • Poruszają się pod nakierowaniem na nie strumienia wody.

Zwróć uwagę na kategorie zabawa i edukacja gdzie znajdziesz wyjątkowe zabawki dla Swojej pociechy. Sprawdź także nasze zabawki sensoryczne, które stymulują zmysł dotyku malucha, pomagając mu w rozwoju.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, gryzaki

ubranka dla niemowląt, zabawki edukacyjne

Kolor
Wzór
Marka
pixel