Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom to szczęśliwe dziecko

Twoje dziecko jest coraz bardziej ciekawskie i szybko się porusza? Zrób wszystko by odkrywanie świata oraz dziecięce przygody odbywały się w sposób bezpieczny. W tej kategorii zebraliśmy zabezpieczenia dla dzieci, które ochronią maluchy przed niemiłymi przygodami które na nie czyhają ze strony gniazdek elektrycznych, ostrych kantów mebli, a także wszystkich drzwi i drzwiczek, szuflad i szufladek.

Zabezpieczenia do zadań specjalnych

Każdy rodzic mieszkając z małym człowiekiem dochodzi do wniosku, że pięknie i funkcjonalnie urządzony pokój malucha to nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać o bezpieczeństwo coraz bardziej ruchliwego człowieczka – zabezpieczenia przed dziećmi wymagają nie tylko schody, ale także meble czy drzwi.

W Formommy znajdziesz zabezpieczenia do szafek, które w łatwy sposób przemienią każdy pokój, kuchnię i łazienkę w bezpieczną przestrzeń. Bez obaw, blokady do szuflad montuje się bardzo łatwo i możesz usunąć je w kiedy zajdzie taka potrzeba. Dorosłe osoby i starsze dzieci pewnie poradzą sobie w pokonaniu tej zasadzki, ale małe szkraby – przynajmniej przez jakiś okres– nie otworzą zabezpieczonych drzwiczek i szuflad. Na małe, raczkujące albo stawiające pierwsze kroki dziecko za każdym rogiem czyhają zagrożenia. Aby umożliwić dziecku swobodę podczas aktywnej zabawy i nauki chodzenia, każdy rodzic powinien zwracać uwagę na bezpieczeństwo. Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na ochronienie swojej pociechy przed tragicznym w skutku upadkiem i uderzeniem o róg stołu czy szafki, jest zabezpieczenie krawędzi specjalnymi nakładkami tzw. Narożniki nasz sklep internetowy Formommy oferuje w różnych kształtach na pewno znajdziecie odpowiedni do waszego domu. Małe dzieci uczą się i odkrywają świat poprzez dotyk. Niestety, nie wszystkie przedmioty znajdujące się w domu są bezpieczne dla dziecka. Do elementów wyposażenia, które bezwzględnie powinny znajdować się poza zasięgiem Twojej pociechy, zaliczyć możemy gniazdka elektryczne. Zwróć na nie szczególną uwagę i dobierz odpowiednie zabezpieczenie do każdego gniazda.

Wybierz odpowiednie rodzaje blokad, policz dokładnie ile sztuk potrzebujesz. Pod uwagę weź wszystkie drzwiczki i szuflady – nawet jeśli ich zawartość nie jest groźna, to gdy są otwarte mają ostre ranty. Na pewno podczas sprawdzania domu dostrzeżesz dostrzeżesz mnóstwo potencjalnych zagrożeń których do tej pory nie widziałeś– Zapamiętaj! odpowiednio zabezpieczone meble i drzwi pozwolą skutecznie je wyeliminować. Pamiętaj też o drzwiach i ostrych kantach stołów, ław czy toaletek. A także gniazdkach elektrycznych oraz oknach i schodach. Z pomocą Formommy bez problemu skompletujesz cały zestaw zabezpieczeń.

Zastanawiasz się nad upominkiem dla przyszłej lub młodej mamy i jej pociechy na baby shower? Bezpieczny kokon może być fajnym prezentem. Podobnie jak mięciutki, śliczny kocyk lub uroczy śpiworek do wózka.

Nasz sklep internetowy oferuje wszystko czego potrzebujesz Ty i maleństwo do swojej wyprawki:

Kocyki

Odzież niemowlęcą

Wkładki laktacyjne   

Koszule do porodu i karmienia  

Okrycia kąpielowe

Biustonosze do karmienia     

Beciki niemowlęce

Kolor
Marka
pixel