Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

KSIĄŻKI

Książki edukacyjne dla dzieci oraz poradniki dla rodziców

Czytanie książek pobudza czytelnika do myślenia i zadawania pytań. Edukacyjne książki dla dzieci lub dla dorosłych uczą odkrywania nowych rzeczy, zabawy oraz umiejętności radzenia sobie w życiu i w otaczającym nas świecie. W dziale Książki zebraliśmy książki dla maluchów, przedszkolaków jak również rodziców. Oczywiście jeśli interesujesz się książkami i tym co możesz tutaj poznać a należysz do młodzieży też znajdziesz w tym dziale potrzebne informacje :)

Książki dla małych czytelników które pobudzają wyobraźnię

Książeczki edukacyjne dedykowane dzieciom na początek to miękkie książeczki sensoryczne które uczą koordynacji słuchu lub dotyku podczas zabawy szeleszczącą fakturą strony lub miękką tkaniną minkey na innej stronie. Znajdziecie tutaj też bestseller również naszych lat dziecięcych czyli książeczki do kąpieli. Pierwsza wiedza poprzez zabawę w wodzie która prowadzi przez przygodę do nauki. Opowieści w których są zwierzęta i dinozaury i kolorowe jedzenie, pomagają wyciszyć się na dobranoc i wyćwiczyć pamięć lub liczenie pojedynczych cyferek. Książki z serii Wierszyki są książkami dla najmłodszych które pozwalają dzieciom na naukę bliskości w prosty rymowany sposób który może stać się rytuałem do ćwiczenia pamięci. Książki edukacyjne na które w tym dziale chcę zwrócić waszą szczególną uwagę to książeczki kontrastowe. Proste i zabawne książeczki która stymulują rozwój i naturalną ciekawość dziecka. Książeczki kontrastowe to specyficzny rodzaj publikacji dla maluchów. Są to książki obrazkowe, niektóre mogą zawierać też tekst, operujące silnym kontrastem kolorystycznym, który ma za zadanie wzbudzać dziecięcą ciekawość. Dla małego dziecka wszystko w nowym świecie jest ciekawe i fascynujące. Dlatego zapraszamy rodzica z dzieckiem do sklepu Formommy oraz do wspólnego odkrywania najprostszych zjawisk: z humorem, zabawą i miłością.

Edukacyjne książki dla starszych dzieci

Książki edukacyjne zawsze uczą nowych rzeczy i co ważne pozwalają porozmawiać o uczuciach i o tym co może przynieść życie. Seria Niegrzeczne Książeczki to historie dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Nowe tytuły i historie z życia dla dzieci i ich opiekunów to wszystko co pozwoli średniakowi przyswoić ciężki świat zasad znajdziecie tutaj.

Poradniki i książki edukacyjne dla dorosłych

Każda książka w tej kategorii została dobrana z myślą o przyszłych rodzicach którzy spodziewają się dzieci lub już je mają. Wyselekcjonowane poradniki z kolekcji Natuli pomagają pozbyć się obaw na temat ciąży czy rodzicielstwa oraz w prosty sposób tłumaczą czym jest złość i jak postępować kiedy nie wiemy jak sobie radzić z małym złośnikiem. Zawsze możecie podzielić się z innymi rodzicami wiedzą i dobrą książką z zakresu opieki nad dzieckiem. Co do dzieci to niestety nie ma do nich instrukcji obsługi i każde z nich jest inne tylko codzienna nauka pozwoli spojrzeć na małego człowieka jak na inną żywą istotę która ma swoje potrzeby i wymagania historie zawarte w każdej książce czy to dla dzieci czy dla dorosłych poruszają wyobraźnię w każdym wieku. Zajrzyjcie już dziś do świata nauki i dziecięcych figli.

Książki edukacyjne to mistrzowie którzy za darmo swoich nauk udzielają

Marka
pixel