Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Zabawki - zawieszki do wózka i łóżeczka

Zabawki i zawieszki do dziecięcego łóżeczka lub wózka

Podczas spaceru czy jazdy samochodem maluch często może się po prostu nudzić, a wtedy zaczyna się też słabszy humorek i marudzenie. Sposobem na to są właśnie zawieszki do wózka czy fotelika, które zaciekawią malucha i zajmą go na dłużej. Dodatkowo, dotykanie zabawki o różnej strukturze materiałów będzie także dobrym treningiem sensorycznym i okazją do rozwoju motoryki małej. Sprawdź, co przygotowaliśmy w tej kategorii

Ciekawe zawieszki do wózka dziecięcego w Formommy

W Formommy czeka na was szeroka oferta, gdzie znajdziecie zawieszki na wózek w różnych kolorach i kształtach, z dodatkowymi elementami, jak grzechotki czy piszczałki. Mrówkojad, słoń, a może egzotyczny gekon? Wybierz już dziś spośród różnych kolorowych zwierzaków. Nasze zawieszki do wózka mają uniwersalne zaczepy, więc będą pasowały nie tylko do każdego wózka, ale także do fotelika w aucie. 

Szczególnie polecamy zawieszki do wózka dla niemowląt z kontrastowymi, czarno-białymi wzorami. Wzrok dziecka w pierwszych miesiącach życia nie jest jeszcze do końca wyostrzony, w związku z czym takie wyraziste kontrasty są dla nich wyjątkowo interesujące.

Zabawa w trakcie spacerów w wózku i nie tylko

Nasze zawieszki na wózek przeznaczone są dla maluchów już od pierwszego miesiąca życia, więc mogą go bawić i ciekawić już od pierwszych spacerów! Większość zawieszek z naszej oferty jest na tyle uniwersalna, że pasuje także do łóżeczka. Warto pamiętać o tym, że maluch zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia sporo czasu spędza właśnie w łóżeczku. Dlatego warto urozmaicić mu ten czas i wybrać różne ciekawe zawieszki do łóżeczka, którymi maluch się zaciekawi.

Zalety zawieszek w Formommy

  • Pluszowa zabawka edukacyjna przeznaczona do zawieszenia na łóżeczku, pałąku wózka lub fotelika

  • Pełni funkcję edukacyjną ucząc dziecko rozpoznawania kształtów

  • Posiada  piszczałkę

  • Ciekawa często kontrastowa kolorystyka

  • Elastyczna, budowa ułatwiająca założenie zabawki

  • Wysoka jakość wykonania zabawki

  • Zabawka jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu

  • Została wykonana z bezpiecznych, przyjaznych dziecku materiałów

  • Doskonały pomysł na prezent

Pozostając w temacie zawieszek, mamy dla was inną ciekawą propozycję! Rzućcie okiem na nasze praktyczne zawieszki do smoczków, dzięki którym smoczek przestanie spadać na ziemię i nie zaginie podczas spacerów!

W Formommy mamy wszystko czego potrzebuje mama i  pokoik dziecka

Karuzele do łóżeczka

Lampki nocne i projektory

Zabawki i zawieszki do łóżeczka i wózka

Zabawki kąpielowe

Oraz inne niezbędne artykuły dla maluszka i mamy w czasie ciąży i okołoporodowym 

Wzór
Marka
pixel