Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Piszczki

Piszczki dla każdego malucha

Piszczki dla dzieci z naszej oferty to przytulne, miękkie zabawki, które wystarczy delikatnie ścisnąć, aby wydały dźwięk, dzięki czemu każdy maluch sobie z tym poradzi. Dodatkowo, będzie to doskonały trening dla motoryki małej dziecka.

Dzieci wprost uwielbiają zabawki piszczki! Być może ku mniejszej radości rodziców - kilkugodzinne słuchanie charakterystycznego piszczenia może być irytujące, ale dla malucha to masa świetnej zabawy! Warto także wspomnieć o tym, że piszczki to także pomoc w rozwoju dziecka, na wielu płaszczyznach.

Na co zwracać uwagę przy wyborze zabawki dla dziecka?

Zabawki powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Ponadto zabawki powinny by odpowiednio dobrane do wieku dziecka – zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i aktualnych potrzeb dziecka.

Kolorowe zabawki z efektem dźwiękowym

Najlepsze zabawki dla malucha to takie, które mogą go zaciekawić na kilka sposobów. Z jednej strony kolorowe, z drugiej przyjemne w dotyku, a z trzeciej wydające interesujące dźwięki! Warte uwagi są także piszczki dla niemowląt, które dodatkowo mają doszyte różne metki, szeleszczące przy zabawie. Dodatek innej tekstury zaciekawi malucha na dłużej.

Dobrym wyborem będą także te piszczki, które mają doczepione gumowe gryzaki. Zdecydowanie taki element przyda się w trakcie ząbkowania, przynosząc ulgę swędzącym i podrażnionym dziąsłom.

Piszczki dla niemowląt - dlaczego dzieci tak je uwielbiają?

Wielu rodziców zastanawia się, na czym polega fenomen piszczków - w końcu większość dzieci wprost za nimi szaleje, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia. Piszczki dla niemowląt wzbudzają zainteresowanie poprzez nowy, ciekawy dźwięk, a dodatkowo uczą mechanizmu związków przyczynowo-skutkowych. Maluch ściskając zabawkę zauważa, że to za sprawą jego ruchów zabawka wydaje dźwięk. Właśnie to jest tak fascynujące dla dzieci, które tym sposobem rozwijają swoje zdolności.

Zalety piszczących zabawek:

  • rozwijają koordynację wzrokowo – słuchowo – ruchową

  • dźwięk piszczka wzbudza zainteresowanie i uczy związków przyczynowo – skutkowych

  • pomagają ćwiczyć motorykę i umiejętności manualne jak chwytanie lub przekładanie z rączki do buzi :)

  • elastyczny gryzak koi podrażnione dziąsła podczas wyrastania pierwszych ząbków

Zwróć uwagę na kategorie zabawa i edukacja gdzie znajdziesz wyjątkowe zabawki dla Swojej pociechy. Sprawdź także nasze zabawki sensoryczne, które stymulują zmysł dotyku malucha, pomagając mu w rozwoju.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

butelki, artykuły higieniczne

kolorowe śliniaczki, gryzaki

ubranka dla niemowląt, zabawki edukacyjne

Kolor
Wzór
Marka
pixel